Прокурор Кулик без дозволу надбудував цілий поверх на даху елітного ЖК в центрі Києва
05.11.2019   //   0 Переглядів

Прокурор Генеральної прокуратури Костянтин Кулик добудував над квартирами родини в київському житловому комплексі незапланований поверх площею понад 400 кв м.

Про це йдеться в матеріалі Олександра Курбатова для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Ірина Німець

Кулик та мати його дітей Ірина Німець володіють двома квартирами у «Diplomat Hall» на вул. Жилянська 59, що в центрі Києва. Загальна площа цих квартир –  понад 400 кв м., вони розміщені по-сусідськи.

Німець мати трьох дітей Кулика, на неї оформлена елітна нерухомість, вона користується коштовними автівками. Але в 2017 році Кулик за допомогою Печерського райсуду Києва довів, що Німець не є його співмешканкою. Після цього у них народилася ще одна спільна дитина.

Крім квартири Німець володіє в ЖК «Diplomat Hall» нерухомістю площею  89 кв м на даху будинку. Доступ до цієї площі є тільки у Кулика та німець, це підтвердили і в керуючій компанії, яка обслуговує будинок.

У 2015 році почалися роботи по зведенню нового – 14 поверху в ЖК над квартирами Німець та Кулика. В цей час Кулик був військовим прокурором сил АТО. Тоді Костянтин Кулик став першим в Україні посадовцем, якого звинуватили у незаконному збагаченні.

У лютому 2019 року Конституційний суд визнав  неконституційною статтю Кримінального Кодексу,  яка передбачала покарання для чиновників за незаконне збагачення. Через це НАБУ вимушене було закрити 65 справ про незаконне збагачення, у тому числі щодо Костянтина Кулика.

Весною 2019 будівництво нового поверху на Жилянській, 59 активізувалося.

В кінці березня, за два дні до першого туру президентських виборів, Кулик відкрив кримінальні справи за звинуваченнями в корупції проти людей із оточення Порошенка.

Поверх Кулика (на передньому плані)

 

Журналісти отримали повний перелік дозволів на перепланування і  перебудування приміщень у «Дипломат Холі» з 2011 року – там відсутній дозвіл на будівництво нового приміщення на 14 поверсі або на будівництво нового поверху. У київському департаменті Держархбудінспекції повідомили, що відомості щодо надання дозволу на будівництво нових приміщень або поверху за адресою Костянтина Кулика та Ірини Німець – відсутні.

Кулик не з’явився на переатестацію в Генеральну прокуратуру, але документів про його звільнення також не має.