Оточення помічника Близнюка збудує центр захисту тварин на Дарниці за 131 мільйон
04.11.2019   //   1 Переглядів

КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» 31 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Промін Буд Сервис» будівництво центру захисту тварин у Дарницькому районі за 131,33 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року на вулиці Автопарковій збудують центр захисту тварин. Він включає триповерхову ветеринарну клініку, двоповерхові карантин, притулок для котів і готель для котів та собак, а також вольєри. Гарантійний строк становить десять років.

За підсумковою відомістю ресурсів, ціни розчину і бетону відповідають ринку. Натомість деякі ціни значно перевищують ринкові, а деякі – навпаки значно нижчі від ринкових.

Наприклад, бітуми замовили по 4 тис грн./т, тоді як на інших тендерах він коштує близько 15 тис грн./т, а пісок – по 62 грн./куб. м, тоді як ринкова ціна – близько 250 грн./куб. м.

Сталь коштує 25-29 тис грн./т, хоча на інших торгах її можна знайти по 19 тис грн./т., а цегла – 6 тис грн./тис шт., хоча інші замовники купують її приблизно по 4 тис грн./тис шт.

Ціна нинішньої угоди на 14% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 152,47 млн грн.

ТОВ «БП «Буд-Граніт» і ТОВ «БК «Білд Дрім» не допустили до аукціону без пояснень.

«Буд-Граніт» скаржилось в АМКУ на допущені фірми, проте згодом відкликав скаргу.

Державна аудиторська служба вважає, що замовник мав відхилити єдиного допущеного суперника за 1-11 сторінки паспорта директора замість усіх сторінок і відмінити тендер.

Цим єдиним допущеним конкурентом було київське ТОВ «ВЛД Груп», причому ніхто не знижував ціну на аукціоні. Директором є Володимир Кучмієнко, а засновником – Ярослав Михайлович Гречко. Останній керував ТОВ «Солбудінвест», коли цією фірмою володіли Михайло Михайлович Гречко та Володимир Вікторович і Віктор Вікторович Бесаги.

Раніше партнером Бесагів там була Ніна Рибалко, співвласниця ТОВ «Юверс Україна» разом із Валерієм Скіценком. Останній був прописаний із Ганною Скіценко – донькою екс-голови «Київавтодору» Володимира Жукова та екс-депутата Київради від «Удару».

Столичний «Промін Буд Сервис» зі статутним капіталом 100 грн. зареєстровано у 2016 році за адресою масової реєстрації вул. Хоткевича, буд. 12, оф. 177. Засновником є Андрій Цвильов, а директором – Ігор Черкашин. Останній також володіє ТОВ «БК Будінвест» разом з Оленою Черкашиною і ТОВ «БФ «Київбуд» разом з Іриною Лесняк. Усі четверо, як і фірми «БК Будінвест» та «БФ «Київбуд», прописані в окупованому Донецьку.

Ще Черкашин керує донецьким ТОВ «Марморокбуд», яке через краматорські ТОВ «СК Інжиніринг»,  ТОВ «Всеукраїнська управляюча компанія», ТОВ «ФК «Д.С.» та ТОВ «СОМР5» належить Дмитру Швидченку з окупованого Донецька, Олександру Гершуну з контрольованого Святогірська та Євгенії Ніколаєнко з контрольованого Краматорська.

Швидченко був помічником екс-нардепа від Партії регіонів Анатолія Близнюка.

Послуги техніки переможцю надаватиме ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».