«Зоря»-«Машпроект» законтрактувала в новачка газ на півроку за 71 мільйон
03.11.2019   //   165 Переглядів

ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» (м. Миколаїв) 21 жовтня уклало дві угоди з ТОВ «Тех Пром Газ» про постачання природного газу на загальну суму 71,48 млн грн. із ПДВ. Про це повідомлялося у системі «Прозорро».

На півроку з листопада 2019 року по квітень 2020 року замовили 11,70 млн куб. м газу для власного споживання і 0,83 млн куб. м газу для виробництва тепла для надання послуг з опалення і постачання гарячої води населенню, бюджетним установам/організаціям тощо.

Газ для власного споживання коштує 4 761 грн., а газ для виробництва тепла – 4 494 грн. за тисячу кубометрів без ПДВ та без урахування тарифів на транспортування і розподіл.

Оскільки ці послуги не включені в ціну, її не можна порівняти з тарифом «Нафтогазу».

Нині засновником створеного в 2018 році столичного «Тех Пром Газу» зі статутним капіталом 100 тис грн. є киянин Русланс Голубевс, директором – Вікторія Ільченко, а підписантом – її колишній директор Олександр Перченко. Голубевс також володіє ТОВ «Авангард БС» із Євгенійсом Олевскісом і ТОВ «Вікікрос» з Олександром Аргатом.

За даними «YouControl», спершу фірма належала ТОВ «Енердж Сістем» Олександра Терлецького і ТОВ «Томрест» Лесі Захаренко, а керував нею Михайло Порхун.

«Тех Пром Газ» вперше отримав підряд, але він бере участь у торгах ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» щодо електричної енергії очікуваною вартістю 151,05 млн грн.