ДБР дозволило фірмам зі спільним директором розіграти ремонт свого офісу за 3 мільйона
31.10.2019   //   337 Переглядів

Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Мелітополі (Запорізька обл.) за результатами тендеру 25 жовтня уклало угоду з ТОВ «Л-Сервіс Україна» на виконання ремонтних робіт вартістю 2,83 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Тендерною документацією передбачено, що до 25 грудня 2019 року буде виконано капітального ремонту нежитлових приміщень першого та другого поверхів по вул. Індустріальна, 89. передбачені такі роботи:

  • оновлення залізобетонного перекриття ганку, улаштування металевої покрівлі, основи для неї та керамічної плитки, навішування водостічних труб та жолобів;
  • заміна вікон на металопластикові з улаштуванням відкосів та відливів, заміна дверних блоків на нові;
  • улаштування цегляних перегородок, мурування окремих ділянок зовнішніх та внутрішніх стін цеглою;
  • оновлення обшивки стін, їх утеплення та оздоблення, улаштування підвісної стелі, улаштування підлог з керамогранітної плитки та лінолеуму, встановлення плінтусів;
  • оновлення водопроводів, трубопроводів каналізації та сантехніки, оновлення системи освітлення та проводки.

Конкурентами ТОВ «Л-Сервіс Україна» на тендері було ТОВ «Будівельна та торгівельна компанія «Міра» з дорожчою пропозицією та дві фірми з дешевшими пропозиціями –  ТОВ «Харбор» та ТОВ «Інжинірингова компанія «Металпром».

Втім, дешевші пропозиції   відхилили через невідповідність тендерної документації вимогам замовника.

ТОВ «Л-Сервіс Україна» та ТОВ «Інжинірингова компанія «Металпром» на цій закупівлі у якості контактного вказували однаковий номер телефону – 0678743063. Окрім цього, згідно метаданих, зображення, подані у складі тендерної документації були створені на одній комп’ютерній техніці.

Схожість метаданих в поданих документах Металпром та Л-Сервіс Україна

 

Також у документах фірми вказали однакову адресу своєї реєстрації: м. Дніпро, вул. Робоча, 23в, офіс №308.

Спільні телефони та офіси

 

Дніпровське ТОВ «Інжинірингова компанія «Металпром» належить Кірі Омельчук, а керівником фірми значиться Володимир Володимирович Ломакін. Людина з таким ПІБ є засновником та директором ТОВ «Л-Сервіс Україна».