Третину зекономили на реконструкції стадіону в Українці за 22 мільйони
27.10.2019   //   168 Переглядів

Виконавчий комітет Української міської ради Обухівського району Київської області 23 вересня за результатами тендеру уклав угод з ТОВ «Сіті-Строй 2017» про реконструкцію стадіону за 22,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Ціна угоди на третину нижча від очікуваної вартості закупівлі у 32,86 млн грн.

До кінця 2021 року мають реконструювати міський стадіон на набережній річки Дніпро.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни бетону, піску, щебеню, деревини, опалубки відповідають ринку та іншим тендерам або нижчі.

Синтетична трава Field Turf D-Vision висотою 60 мм коштує 528 грн./кв. м, гумове покриття Conipur SP товщиною 13 мм – 351 грн./кв. м, а гумові гранули – 7,59 грн./кг.

У лютому 2019 року на виграному іншою фірмою тендері Рівненської міськради гумове покриття Conipur SP товщиною 13 мм коштувало на 42% дорожче – 500 грн./кв. м.

Гарантійний строк на роботи становить десять років. На заробітну плату піде 768 тис грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 278 тис грн.

Конкурентами на активних торгах були ТОВ «Контрактстрой Україна» Ірини Журби, ТОВ «Богарт Буд» Богдана Гордієвича і ТОВ «Тайрон Бізнес» Олександра Макарова.

«Контрактстрой Україна» поскаржився в АМКУ, що «Сіті-Строй 2017» 23 вересня подав проект договору з підписом одного директора, тоді як того ж дня, 23 вересня на цю посаду було призначено іншого директора на підставі протоколу загальних зборів за попередній день 22 вересня. Скарга не була оплачена, тож адмінколегія залишила її без розгляду.

Державна аудиторська служба України не виявила порушень під час цієї закупівлі.

Закупівлю провели з другої спроби, бо перший тендер довелось відмінити через нестачу учасників, оскільки на нього прийшов лише нинішній переможець «Сіті-Строй 2017».

«Сіті-Строй 2017» зі статутним капіталом 10 тис грн. зареєстровано в 2017 році в місті Мирноград Донецької області. Нею володіють Костянтин Прокопов з Мирнограду, Олена Фесенко із Запоріжжя та Антон Вітушинський з окупованої Ясинуватої на Донеччині.

Фірма разом зі столичним ПП «Донбас Будіндустрія Сервіс» Наталії Прокопової з Мирнограду та Анастасії Дроздової з окупованого Донецька фігурує у кримінальному провадженні щодо можливого розкрадання бюджетних коштів посадовцями Донецької ОДА в 2017-2019 роках при проведенні робіт із будівництва, ремонту та реконструкцій.

Загалом переможець отримав підрядів на Донеччині й Київщині на 146,06 млн грн.