Мінінформполітики дало мільйон на відеоролики про Крим і Чорнобиль у форматі 360°
21.10.2019   //   1 Переглядів

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Мінінформполітики 22 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Кітсофт плюс» виробництво відеоінформаційної продукції у форматі 360° на 878 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Протягом десяти банківських днів після укладення угоди мали створити 15 відеороликів у форматі 360° для популяризації іноземного туризму в Україні за допомоги інтерактивної інтернет-платформи https://ukraine360.org. Один відеоролик щонайменше на 10 хвилин мав бути присвячений Чорнобилю, а 14 відеороликів щонайменше по 1 хвилині – Криму.

Путівник по Криму включає такі локації: Мангуп Кале, Біла скеля, Скеля Золоті ворота, Мармурова печера, Ялтинська набережна, Набережна Севастополя, Балаклавська бухта, Великий каньйон Криму, Ведмідь гора та Артек, Нікітський ботанічний сад, Сімферополь, Фороська церква, Херсонес, Новий світ.

Відео про Чорнобиль знімали в таких локаціях: центральна площа і вулиці міста Прип’ять, Парк розваг, Дім культури «Енергетик», Арка ЧАЕС і 4 блок із пультовою залою під нею.

Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 900 тис грн.

Єдиним конкурентом був ФОП Лукомський Ярослав Юрійович із Хмельницької області, який навчався в КПІ, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Столична компанія «Кітсофт Плюс» зі статутним капіталом 5 тис грн. створена в 2017 році. Її засновником і директором є киянин Олександр Єфремов (не плутати з екс-нардепом від Партії регіонів). Він також керує та володіє ТОВ «Кітсофт» і ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» («КІТ») з Олександром Петропавловським.

Загалом переможець «Кітсофт Плюс» із 2017 року отримав підрядів на 5,80 млн грн., «Кітсофт» із 2016 року – на 1,70 млн грн., а «КІТ» із 2008 року – на 77,50 млн грн.