АМКУ змусив управління ЖКГ відхилити дорожчу на 1,5 мільйона пропозицію по ремонту зони відпочинку
16.10.2019   //   1 Переглядів

Тендерний комітет управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради змінив своє рішення щодо обрання переможця на проведення капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна. Про це написав «Незалежний громадський портал» з посиланням на протокол тендерного комітету від 11 жовтня.

Згідно з документом, замовник скасував попереднє рішення про обрання переможцем хмельницьке ТОВ «Гранд Дорбуд», а також намір підписати з ним договір на 7 млн грн. Водночас переможцем було визнано ТОВ «Архітектоніка» (Хмельницький) з пропозицією 5,69 млн грн.

Таким чином, управління ЖКГ виконало рішення Антимонопольного комітету, який визнав, що замовник неправомірно відхилив пропозицію ТОВ «Архітектоніка».

Раніше управління ЖКГ дійшло висновків, що «Архітектоніка», яка запропонувала найнижчу вартість робіт у 5,69 млн грн., у тендерній документації видала орендований автокран за власного; не підтвердило кваліфікованих працівників з виконання електромонтажних робіт; у поданому кошторисі відображено не зрозуміле співвідношення зарплати будівельників.

Крім цього, інший учасник тендера ТОВ «Шляхбудгруп» довів Антимонопольному комітету, що попередній переможець торгів «Гранд Дорбуд» не надав повний пакет документів, як того вимагав замовник. Через це його пропозиція має бути відхилена. АМКУ погодився з цими доводами.

ТОВ «Архітектоніка» зареєстровано у жовтні 2006 року. Засновником є хмельничанин Володимир Долгов. Розмір статутного капіталу підприємства становить 8 млн грн.

Як повідомлялося, управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 5 вересня повідомило про намір укласти угоду з місцевим «Гранд Дорбуд» на капремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна загальною вартістю 7 млн грн.

Разом з тим, ТОВ «Гранд Дорбуд» фігурує у кримінальному провадженні за фактами привласнення, розтрати майна (ч.5 ст.191 КК України) і зловживанням службовим становищем (ч.2 ст. 364 ККУ). Зокрема, за даними досудового розслідування, у 2018 р. комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міськради підписало договори з цією фірмою на поточний (ямковий) ремонт вул. Федунця і ямковий ремонт під’їзної дороги до будинків по вул. Курчатова 1Г, Д, Ж, З від вул. Проскурівського підпілля. У подальшому замовник перерахував 284 тис грн. «Гранд Дорбуд» за роботи, які підрядник так і не виконав у минулому році.