Гектари перед викупом у оточення Герег подорожчали для бюджету втричі
11.10.2019   //   0 Переглядів

Хмельницька міська рада внесла зміни до бюджету якими передбачено збільшити фінансування КП «Спецкомунтранс» на купівлю земельної ділянки площею 5,6 га, на 7 млн грн. Тепер загальна сума викупу землі під майбутній сміттєпереробний завод збільшилася до 11 млн грн.

Про це пише «Незалежний громадський портал».

Рішення про збільшення фінансування викупу земельної ділянки депутати прийняли  на черговій сесії 9 жовтня.

Мова йде про землю на території Олешинської сільської ради Хмельницького району. (кадастровий номер 6825085100:05:013:0891), що належить хмельницькій фірмі ТОВ «Агроподілля 2017». Сама фірма була створена в лютому 2018 року, а  власницею землі стала на початку грудня минулого року.

За словами міського голови Хмельницького Олександра Симчишина на цій земельній ділянця буде зведено сміттєпереробний завод.

Раніше з міського бюджету було виділено 4 млн грн на викуп зазначених 5,6 га.

Керівником ТОВ «Агроподілля 2017» записаний місцевий мешканець Андрій Володимирович Шпак. Людина з такими ж ініціалами на місцевих виборах-2015 балотувалася у депутати Хмельницької міської ради від партії «За конкретні справи» (співголовами партії є нардеп Олександр Герега з дружиною Галиною та депутат Хмельницької облради Володимир Поворозник – «НГ»).

До 4 жовтня 2019 року Шпак був єдиним засновником. Перед голосування в міськраді замінив хмельничанин Станіслав Чорний. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 тис грн.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року депутати Хмельницької міськради проголосували за придбання земельних ділянок у власність територіальної громади Хмельницького. Загалом, Хмельницький викупить 19 земельних ділянок загальною площею 2,56 га за ціною, що не перевищуватиме експертної грошової оцінки ділянок, яку буде проведено перед викупом. Ці земельні ділянки розташовані на території Олешинської сільської ради Хмельницького району. Вони потрібні Хмельницькому для розширення площі перевантаженого полігону твердих побутових відходів.

26 червня 2019 року сесія Хмельницької міськради дала добро на викуп вже 37 земельних ділянок у населення для розширення сміттєзвалища.