Міноборони докладе в аптечки «Київгуми» за 58 мільйонів турнікети із допомоги США
04.10.2019   //   293 Переглядів

Міністерство оборони України 30 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Київгума» аптечок на 58,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 44 тис аптечок медичних загальновійськових індивідуальних АМЗІ по 1 327 грн. за комплект. Гарантійний строк становить 30 місяців після виготовлення.

Комплект у медичній сумці-укладці виробництва ТОВ «Київгума» включає:

  • бинт марлевий стерильний 14 см х 7 м виробництва ТОВ «Гемопласт-Полісся»;
  • пакет перев’язувальний індивідуальний стерильний з еластичними компресійними компонентами першої допомоги із захисною вологостійкою оболонкою виробництва ФОП Тер-Аракельянц Ігор Олександрович через ПрАТ «АВ-Фарма»;
  • лейкопластир 3 см х 5 м виробництва ТОВ «Київгума»;
  • засіб для зупинки кровотечі хімічний на нетканій основі Кровоспас виробництва ТОВ «Виробниче об’єднання «Тетерів»;
  • пара рукавичок медичних оглядових виробництва ТОВ «Київгума»;
  • засіб для зупинки кровотечі механічний гумовий Омега виробництва ТОВ «Київгума»;
  • засіб для розрізання одягу та взуття (ножиці атравматичні) виробництва ТОВ «Київгума»;
  • маркер для нанесення інформації Permanent 8566 Centropen виробництва «Centropen A.S.» (Чехія) через ТОВ «Віват Трейдінг»;
  • назофарингеальний повітровід виробництва ТОВ «Київгума».

У листопаді 2018 року Міноборони замовляло «Київгумі» такі аптечки на 16% дорожче – по 1 533 грн. Однак тоді вони включали також засіб для зупинки кровотечі механічний з воротком та пряжкою виробництва ТОВ «СІЧ-Україна». Зникнення турнікетів зі аптечок відомство пояснило тим, що їх вирішено доукомплектувати за рахунок 58 тис турнікетів типу САТ, отриманих цьогоріч у рамках міжнародної технічної допомоги за Програмою фінансування надання військової техніки, майна та послуг США іноземним державам.

Сума угод на 1,7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 59,40 млн грн.

ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола» поскаржилось в АМКУ, що вимозі до повітроводу щодо наявності бокового отвору відповідає лише повітровід «Київгуми». Адмінколегія зобов’язала замовника змінити тендерну документацію, що той і зробив, прибравши вимогу про боковий отвір, однак скаржник «Віола» все одно не прийшов на тендер.

Броварським ТОВ «Київгума» володіють директор Андрій Острогруд, Олександр Буткевич, Валентина Сіножатська, Микола Осипець, Інна, Роман та Антон Кравці.

Єдиним конкурентом із такими ж аптечками був вищезгаданий виробник гемостатику «ВО «Тетерів» Ірини Гончарової, Олександра Кандиби та Оксани Фетісової.