Змовники знову розпиляли 168 мільйонів на коштовну реконструкцію заводської їдальні під суд
03.10.2019   //   1 Переглядів

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області 20 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Південьбуд Миколаїв Лтд» будівельних робіт на 167,51 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року колишню їдальню ДП «Миколаївський суднобудівний завод» по вул. Адміральській, 38/6 реконструюють під Центральний районний суд міста Миколаєва.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, для суду придбали статую Феміди за 627 тис грн., напис із літер за 527 тис грн. і два державних герби по 214 тис грн.

Гарячекатана арматурна сталь різних класів і діаметрів коштує 28-29 тис грн./т. На інших тендерах її можна знайти в півтора раза дешевше – наприклад, по 19 тис грн./т.

Цегла керамічна одинарна повнотіла марок М75-М150 коштує 8 423-8 476 грн./тис шт., що вдвічі перевищує ціни на інших тендерах, які становлять близько 4 тис грн./тис шт.

Гарантійний строк становить десять років. На заробітну плату піде 14,65 млн грн., тобто 9% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 3,91 млн грн.

Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 176,33 млн грн.

Анонімна фірма вимагала змінити вимоги до підтвердження наявності досвіду, вважаючи їх дискримінаційними. Учасники мали подати аналогічний договір про закінчені роботи на суму не менше 6,00 млн грн. із копією Декларації чи Сертифіката про готовність об’єкта до експлуатації. Скаржник заявив, що має досвід аналогічного договору, але на меншу суму. Однак замовник відмовився змінювати тендерну документацію.

Переможець «Південьбуд Миколаїв Лтд» та єдиний конкурент ТОВ «Антарес-Буд» у 2011 році були оштрафовані Антимонопольним комітетом України за тендерну змову. А в 2013 році Миколаївське тервідділення АМКУ оштрафувало «Антарес-Буд» за відмову надавати доступ до необхідної інформації під час проведення перевірки діяльності компанії.

«Південьбуд Миколаїв Лтд» до 2012 року належав Катерині Бердник, дружині екс-депутата Миколаївської міськради від БЮТ Андрія Бердника. Потім деякий час фірму було записано на Марину Прокоф’єву, яка раніше була партнеркою Андрія Бердника по ТОВ «Спецбудінвест ЛТД». Директором «Південьбуд Миколаїв Лтд» був її тепер уже колишній чоловік Дмитро Ігорович Прокоф’єв. Миколаївець із такими ПІБ є заступником начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області, причому він вказав у декларації позику своїй новій дружині Владиславі Прокоф’євій від Андрія Бердника.

Зрештою переможця переоформили на Ірину Горбуль, яка до того була бухгалтеркою.

Усього з 2010 року «Південьбуд Миколаїв Лтд» отримав підрядів на 470,00 млн грн.

Фірма «Антарес-Буд» належить директору Володимиру Цуцкареву та Юлії Філіпповій.