«Бориспіль» замовив новачку амбуліфт для пасажирів на кріслах-каталках за 10 мільйонів
01.10.2019   //   1 Переглядів

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 24 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Трініті-Груп» спеціальний автомобіль для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями за 9,75 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять спецавтомобіль типу амбуліфт AT 5900 виробництва фірми «Timsan» (Туреччина) у 2019 році за 9,66 млн грн. Він побудований на шасі Isuzu і призначений для перевезення п’яти осіб з обмеженими фізичними можливостями на кріслах-каталках між терміналом і літаком. Фургон із максимальною висотою підйому 5,9 м має три крісла-каталки, ноші з каталкою, кондиціонер, опалювач, задню підйомну платформу тощо.

Також постачальник за 42 тис грн. має провести навчання з експлуатації для чотирьох людей та з технічного обслуговування і поточного ремонту для чотирьох людей.

Гарантійний строк на спецавтомобіль становить два роки або 40 тис км пробігу.

Ціна угоди всього на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 9,75 млн грн.

Фірма «Aero-GSE Sp. z o.o. Sp. k.» (Польща) вимагала дозволити поставку не тільки на умовах DDP, а й на умовах DAP, коли замовник сам здійснює митне оформлення товару. Однак той відмовився, бо фірма не довела неможливість виконання нею цієї вимоги.

Єдиним конкурентом з амбуліфтом Accessair PDV83/218 від фірми «Global Ground Support Llc» (США) було київське ТОВ «АБЗ-1» директора Валерія Мірошніченка з Ірпеня зі статутним капіталом 1 тис грн. При цьому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Столична «Трініті-Груп» зі статутним капіталом 1 тис грн. належить Альоні Приступовій і Валерію Сировацькому, а директоркою є Олена Кійко. Сировацький володіє низкою фірм, у тому числі зареєстрованим разом із переможцем ТОВ «Сучасна транспортна інфраструктура» з Олександром Приступовим, яким керує Валентин Гончаренко.

У серпні 2019 року переможець отримав єдиний підряд «Борисполя» щодо бітумно-плавильної машини за 3,90 млн грн. Також він виграв у «АБЗ-1» тендер аеропорту щодо самохідного стрічкового навантажувача за 7,01 млн грн., але договір ще не підписано.