Терентьєв вдруге пошматує окремі територіальні відділення заради центрального апарату АМКУ
27.09.2019   //   1 Переглядів

Збільшення штату Департаменту  з питань оскаржень рішень у сфері публічних закупівель з 35 до 65 осіб відбудеться за рахунок зменшення штатів територіальних відділень Комітету. Про це повідомляють одразу три незалежні один від одного джерела «Наших грошей».

Минулого тижня голова АМКУ Юрій Терентьєв на своїй сторінці у FB розповів про можливість збільшення на 30 осіб штату Департаменту з питань оскаржень рішень у сфері публічних закупівель:

«Ще в червні на КМУ було заслано пропозицію по збільшенню штатної чисельності департаменту на 30 осіб (з поточних 35). [] Пропозиція КМУ підтримана на початку серпня не була. Минулого тижня звернення про збільшення чисельності було направлено вже до нового КМУ знову. Думаю, що маємо добрі шанси добитися належного укомплектування департаменту оскарження публічних закупівель».

Юрій Терентьєв не повідомляв, що збільшення штату Департаменту має відбутись за рахунок скорочення штатів обласних територіальних відділень.

За даними «Наших грошей», зменшення штатів очікують у відділеннях зі штатною чисельністю на рівні 12 осіб, тоді як «великі» відділення із штатами від 30 до 50 осіб скорочення працівників зачепити не повинне (Київське, Львівське, Дніпровське, Харківське та Одеське). Зміна допустимої чисельності штату відділень з числа «малих» також має оминути Запорізьке та Закарпатське ОТВ.

Нагадаємо, що 28 листопада 2018 року Кабінет міністрів за пропозицією АМКУ зменшив граничну чисельність працівників територіальних відділень задля збільшення штату центрального апарату АМКУ на 15 осіб (детальніше тут).