Мерія віддала ФОПу без досвіду третину мільйона на ремонт згорівшого під’їзду
27.09.2019   //   1 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради 20 вересня за неконкуретною процедурою уклало угоду з ФОП Сокол Олександр Олександрович щодо заміни вікон та дверей загальною вартістю 366 тис грн.

Про це написала Дарина Синицька в виданні «Полтавщина» з посиланням на дані системи «Прозорро»

Замовлено роботи з на капремонт третього під’їзду будинку на вул. Докучаєва, 10 в Полтаві. Саме там у квітні цього року горів сміттєпровід. За два тижні після події депутати доручили УЖКГ вивчити можливість заміни вікон у горілому під’їзді коштом бюджету — попри те, що будинок у приватній власності мешканців.

Капремонт замовили полтавцю Олександру Олександровичу Соколу. Він зареєструвався підприємцем трохи менше двох місяців тому – 1 серпня. Основний вид його діяльності — це організація будівництва будівель. Окрім того, у червні цього року він отримав профільну ліцензію від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

У якості контактного телефону у реєстрі Мін’юсту він вказав номер телефону +380506479721, за яким зареєстровані месенджери та сторінка ВКонтакті на ім’я полтавки Каріни В’язовської. Та сама особа має анкету на сервісі з базою акторів, моделей, танцюристів та співаків. На своїй сторінці 31-річна Каріна вказала, що має профільну акторську освіту і є початківцем у цій справі. Також може працювати моделлю і трохи співає.

За даними «Прозорро», це перше держзамовлення ФОП Олександра Сокол.