Маріуполь роздав 5 мільйонів на День міста з розвагами і виступами ONUKA та НАОНІ
27.09.2019   //   1 Переглядів

КНП «м.ЄХАБ» Маріупольської міської ради 20 і 23 вересня за результатами тендерів уклало чотири угоди про розважальні послуги для святкування Дня міста Маріуполь 28 вересня на загальну суму 4,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Студія 52» отримало три замовлення на 2,77 млн грн. Кошти розподілено так:

  • 1,72 млн грн. – організація роботи локації «Інновації» із роботами, електросамокатом, гіроскутером, гіробордом, 3D-фотостудією та Алеєю майбутнього з вуличних поворотних LED-екранів навколо пішохідного фонтану, на яких транслюватимуть панорами 15 ключових проектів розвитку міста;
  • 0,55 млн грн. – організація і проведення кіберспортивного турніру на 12 ігрових персональних комп’ютерах та 9 гральних консолях Sony PlayStation 4;
  • 0,50 млн грн. – організація роботи та промо-супровід локації «Open book» в шатрі з меблями, звуком і відео, де будуть представлені шість книжкових видавництв.

ТОВ «Фіш Кен Флай» організує роботу локації «Живий звук» за 2,22 млн грн. Мова йде про забезпечення електроживлення та технічного райдеру для виступу гурту ONUKA та Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ). Вартість включає сцену, світло, звук, LED-екран, трансферт, проживання і пересування містом.

Сума угод на 6% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 5,30 млн грн.

На тендері щодо концерту переможці змагалися між собою, а на інших трьох тендерах єдиним конкурентом переможця «Студія 52» було ТОВ «Джем-Івент» Едуарда Моспана.

Створена в червні місцева «Студія 52» належить маріупольцю Євгену Семикопенку.

Нині столичною «Фіш Кен Флай» володіють Володимир Олександрович Бригинець та Володимир Володимирович Бригинець. Однак раніше, за даними системи «YouControl», засновниками були Андрій Андрійович Журавель і Ганна Андріївна Журавель. Узимку фірма розіграла з пов’язаним ФОПом тендер КЗ «Парк культури і відпочинку «Екстрим-Парк» щодо встановлення та обслуговування «Венеціанської каруселі» за 1,51 млн грн.