З відділу зв’язку та телекомунікацій АМКУ звільнились начальник і головспец
26.09.2019   //   1 Переглядів

В Антимонопольному комітеті залишився без ведучих співробітників Відділ ринків зв’язку і телекомунікацій Департаменту досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфери. Про це повідомляють джерела «Наших грошей» в Комітеті.

Наразі Відділ функціонує без начальника та головного спеціаліста.

19 вересня декларації перед звільненням за власним бажанням подали керівник Відділу Ольга Карп’юк та головний спеціаліст Відділу Анастасія Андрійко.

Протягом тижня з дня подання ними декларацій перед звільненням, Антимонопольний комітет не оголошував конкурсу на вакантні посади.

Нині виконуючою обов’язки начальника Відділу стала Марина Ревуцька, яка за інформацією з сайту АМКУ очолює інший відділ того ж Департаменту – Відділ контролю за концентраціями та узгодженими діями ринків невиробничої сфери.

В АМКУ розповідають, що відділ ринків зв’язку і телекомунікацій чекає переформатування у межах загальної реорганізації.

«Старі кадри прибирають. Підстав може бути дві: або послабити Комітет, або замести сліди», – вважає джерело «Наших грошей».

Від “Наших грошей”. В результаті до формування нового штату АМКУ не буде вести жодних розслідувань по ринку мобільного звязку, на якому в Україні діють дві компанії з яскраво вираженими ознаками монополії.

Найбільш гучні розслідування АМКУ на ринку зв’язку стосувались посекундної тарифікації голосового зв’язку мобільних операторів та скорочення дії тарифів на мобільний зв’язок до 28 днів замість календарного місяця.

Нагадаємо, що ринки зв’язку та телекому з 2015 року курувала державна уповноважена Марія Процишен. Її разом з головою АМКУ Юрієм Терентьєвим і замголови Ніною Сидоренко не звільнили з АМКУ після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського.