Повторний тендер показав, що освітяни готові були переплатити за ремонт даху 35%
18.09.2019   //   37 Переглядів

Відділ освіти Зміївської районної державної адміністрації (Харківська обл.) уклала угоду з ФОП Семьонов Ігор Олексійович щодо проведення ремонтних робіт вартістю 999 тис. грн.

По це написав «Харківський антикорупційний  центр» з посиланнями на дані системи «Прозорро».

Мова йде про капітальний ремонт даху Зідьківської школи ім. Г.І.Ковтуна.

Це вже друга угода на ці роботи. Першу угоду в липні відділ освіти уклав з ФОП Молдавський Михайло Олександрович вартістю 1,35 млн. грн. Тоді замовник відхилив дві пропозиції, які були на 400 тис грн. дешевшими. А ціни на матеріали переможця тендеру були завищені в рази.

За даними «ХАЦ»,  кошторис передбачав ціни на профнастил ПК-35 по 329,55 грн./кв м. Тоді як ринкова вартість такого матеріалу від 100 грн./квм.

Після публікації угода була розірвана «за згодою сторін» і проведені торги заново, в результаті чого вартість робіт була знижена на 350 тис грн.

Від «Наших грошей»

ФОП Семьонов Ігор Олексійович зареєструвався підприємцем в березні цього року і вже отримав замовлень на 3,68 млн грн. Його конкурентами на тендері Зміївської РДА були ТОВ «Альвіс» Вікторії Панфілової та ТОВ «Дамиріс» Анни Копилової. Остаточна пропозиція останньої фірми була лише на 10 грн. дорожче пропозиції переможця. Загалом, вартість замовлених робіт у порівняні з попереднім замовленням знизилася на 35%.