У Кернеса сховали ціни ремонту Молодіжного парку сином екс-нардепа за 113 мільйонів
14.09.2019   //   78 Переглядів

Департамент комунального господарства Харківської міської ради 10 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» капітальний ремонт парку Молодіжний за 113,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року капітально відремонтують Молодіжний парк по вул. Пушкінській за проектом самої «ІК Планета Буд» вартістю 1,30 млн грн. під її ж авторським наглядом за 117 тис грн. і технічним наглядом ФОП Семенюк Руслан Павлович за 1,25 млн грн.

Зокрема влаштують покриття, освітлення та озеленення, встановлять стелу, дитячий та спортивний майданчики та майданчики для вигулу собак з обладнанням, контейнери для сміття, лави, урни, туалети, місце для відпочинку, огорожу й облицьовані гранітом східці.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Гарантійний строк на якість закінчених робіт становить п’ять років після приймання.

Ціна угоди всього на 0,7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 114,18 млн грн.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Департамент комунального господарства замовляв ТОВ «Будівельно-виробнича комерційна фірма «Технікабуд» капремонт Молодіжного парку за 51,07 млн грн., однак у 2018 році той договір розірвали за згодою сторін без оплати.

Київська «ІК Планета Буд» на чолі з Анною Головченко належить Євгенію Волку та Сергію Валерійовичу Мошенському. Це син та помічник екс-нардепа Валерія Захаровича Мошенського (самовисування, потім – група «Суверенна європейська Україна»), який є власником великого столичного будівельного холдингу «Група компаній «Планета».

Волк був засновником ТОВ «Київська будівельна компанія – Плюс», котре отримувало підряди на реконструкцію Саду ім. Шевченка в Харкові, як і сама «ІК Планета Буд».

Усього з грудня 2017 року переможець отримав підрядів Департаменту комунального господарства та підпорядкованого йому СКП «Харківзеленбуд» на 1,13 млрд грн.

Нині єдиним конкурентом було столичне ПП «Будремсервіс-С» зі статутним капіталом 30 грн., записане на директора Валерія Смірнова, який володіє ТОВ «С.В. Промбуд». Із 2016 року суперник отримав у Києві підрядів на 3,86 млн грн., а в Харкові лише програв «ІК Планета Буд» тендери щодо реконструкції скверу ім. Ф. Сафарова та капремонту фонтану «Дзеркальний струмінь» і відновлення благоустрою шпиля у сквері Перемоги.