Непопівці розіграли між «Ковальською» та її підрядником півмільярда на добудову житла
11.09.2019   //   57 Переглядів

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» КМДА у серпні-вересня за результатами тендерів повідомило про намір укласти дві угоди з ТОВ «Юнібілд» про добудову житла у Дніпровському районі на загальну суму 518,59 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

По вул. Сагайдака, 101 добудують два будинки із вбудовано-прибудованими паркінгами:

  • 25-поверховий 4-секційний будинок №22-25 до жовтня 2020 року за 361,05 млн грн.
  • 26-поверховий 2-секційний будинок №30 до січня 2020 року за 157,53 млн грн.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ до більшого договору, ціни сталі, бетону, асфальту, щебеню, плитки, штукатурки відповідають ринку та іншим тендерам.

Теплоізоляційні плити з мінвати Технофас товщиною 100 мм купили по 327 грн./кв. м. В інтернет-магазинах плити Технофас Ефект щільністю 135 кг/куб. м товщиною 100 мм продають у роздріб по 285-349 грн./кв. м, а плити Технофас Декор щільністю 110 кг/куб. м товщиною 100 мм – по 232-245 грн./кв. м залежно від наявності чи відсутності знижок.

Сума угод на 0,04% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 518,79 млн грн.

Державна аудиторська служба України 19 серпня почала моніторинг більшої закупівлі за даними про порушення закону від органів державної влади чи місцевого самоврядування.

Створений на початку грудня 2018 року столичний «Юнібілд» зі статутним капіталом 3,00 млн грн. належить директору Юрію Пархомчуку та Ігорю Наконечному з Києва.

Компанія має 512 працівників, з яких 140 залучить до будівництва. Вона принесла діючий аналогічний договір від 11 березня 2019 року з ТОВ «Вісенс Хаус» Валентини Костюк про будівництво житлових будинків із прибудованими приміщеннями по просп. Бандери, 32-Д  на 448,03 млн грн. Це ЖК «DOCK32» від забудовника ТОВ «Ковальська Нерухомість».

Послуги техніки переможцю надаватиме ТОВ «Автобудкомплекс-К», яке належить ТОВ «Промислово-будівельна група Ковальська» Миколи Суботенка, Володимира Сурупа, Олександра Пилипенка і Сергія Пилипенка. «ПБГ Ковальська» володіє нинішнім єдиним конкурентом – АТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської».

ТОВ «БК «Міськбудінвест» не допустили до аукціонів. На більшому тендері воно не надало акт до договору оренди техніки, лист-гарантію про дотримання законодавства і деякі сторінки паспорту підписанта, не вказало в довідці про працівників, які саме із них будуть залучені до будівництва, та принесло відомості з ЄДРПОУ і довідку з банку про відсутність заборгованості, видані раніше ніж за десять днів до подання пропозиції. На меншому тендері фірма подала не всі документи про приймання робіт за аналогічним договором та не вказала у відповідній довідці стаж і досвід працівників на посаді.

До меншого тендеру не допустили ТОВ «ІБК «Центробуд», яке не надало відомості з ЄДРПОУ і частину аналогічного договору та не підтвердило повноваження підписанта.