Інститут нейрохірургії включив медобладнання у реконструкцію корпусу за 2 мільярда
09.09.2019   //   303 Переглядів

ДУ «Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України» (Київ) 9 серпня оголосила тендер щодо реконструкції корпусу очікуваною вартістю 2,07 млрд грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Пропозиції приймаються до 9 вересня, аукціон призначено на 15 жовтня.

Реконструкцію корпусу по вул. Майбороди, 32 у Шевченківському районі з добудовою «Національного науково-практичного центру нейротравми і нейрореабілітації» хочуть замовити зі строком виконання до кінця 2022 року. Відомість обсягів робіт у двох файлах .pdf передбачає цокольний поверх, сім звичайних поверхів та один технічний поверх.

Крім будівельних та оздоблювальних робіт, замовник включив у підряд роботи з інсталяції чистих приміщень і поставку великої кількості медичного обладнання.

Наприклад, підрядник має поставити комп’ютерний томограф на 256 сканів і магнітно-резонансний томограф на 3 Тл виробництва «Philips» (Голандія) або їхні еквіваленти.

Відповідність пропонованих медвиробів технічним вимогам має бути підтверджена:

  • декларацією про відповідність / документом про можливість введення в обіг або експлуатацію за результатами оцінки відповідності медвиробу технічному регламенту / документа про відповідність медвиробу технічному регламенту;
  • листом від виробника пропонованого медвиробу, його представництва, представника чи філії про можливість поставки згідно документації тендеру та пропозиції учасника;
  • україномовною настановою чи інструкцією з експлуатації на пропонований медвиріб;
  • гарантійним листом від учасника, складеним у довільній формі за підписом його уповноваженої особи, про сервісне обслуговування кваліфікованими інженерами.

Анонімна фірма просила замовника прибрати цю вимогу, вважаючи її непріоритетною для будівельної галузі та недоречною на даному етапі закупівлі. На її думку, медобладнання має закуповуватися і встановлюватися після основних будівельних робіт, а всі необхідні документи надаватися в процесі виконання відповідних робіт. Фірма назвала цю вимогу дискримінаційною і такою, що спрямована на зменшення кола потенційних учасників.

Однак Інститут відмовився, заявивши, що проект включає монтаж медобладнання, тому учасники повинні одразу закласти у ціну своєї тендерної пропозиції конкретні вироби, а також підтвердити можливість поставки і монтажу та відповідність технічним вимогам.

Також замовник встановив для учасника чи субпідрядника мінімальну кількість власних або залучених будівельної техніки, обладнання і працівників певних спеціальностей. Ці працівники можуть бути штатними, за цивільно-правовою угодою або сумісництвом.

Ще учасник повинен мати досвід виконання договору на реконструкцію, нове будівництво або капремонт об’єкту будівництва із класом наслідків СС3 або 5 категорії складності.