Покровськ заплатить 600 тисяч за концерт Насті Каменської
22.08.2019   //   202 Переглядів

Комунальне підприємство «Покровськтепломережа» (Покровськ, Донецька обл)19 серпня за неконкуретною процедурою уклало договір з ФОП Левченко Федір Володимирович щодо закупівлі послуг із організації виступу співачки NK (Насті Каменських) на суму 600 тис грн.

Про це пише видання «ДДК» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Концерт Каменської присвячений Дню міста Покровськ та Дню шахтаря, святкування яких заплановано на 24 та 25 серпня. (Угода передбачає 100% передплату, а її дія розрахована до кінця року. День виступу співачки в ній не вказаний – «НГ»).

Це перше замовлення ФОП Левченка, який був зареєстрований підприємцем в березні цього року.

За даними видання ІА «Вчасно», також КП «Покровськтепломережа» уклало дві угоди ФОП Юрій Шлакайтіс на закупівлю послуги з організації технічного забезпечення (звук та сцена) з нагоди святкування Дня Незалежності, Дня міста та шахтаря у Покровську. Загальна сума двох укладених за неконкуретною процедурою угод склала 530 тис грн.

Підприємець Юрій Шлакайтіс — власник київського ТОВ «Сoncert-service», яка працює у сфері технічного забезпечення заходів, яка працює на ринку України та за кордоном. Він вже раніше співпрацював з владою Покровська.

Загалом, за даними видання, на згадані свята Покровськ витратить біля 4 млн грн.

Від «Наших грошей»

КП «Покровськтепломережа» в кінці 2018 року стало одним з головних спонсорів ініційованого мером Покровська Русланом Требушкіним «Щедрик Фест». Тоді комунальне підприємство, попри збиткову діяльність, замовило послуг з проведення фестивалю на суму 3,40 млн грн.

В  травні Покровська міська рада затвердили нову редакцію до Статуту комунального підприємства «Покровськтепломережі», добавивши  підприємству новий КВЕД – «Театральна та концертна діяльність».

В липні цього року Відділ культури і туризму Покровської міської ради уклав договори з організації виступу у місті співаків Ірини Білик та Гаріка Кричевського. Виступ кожного артиста був оцінений в 400 тис грн. Концерти було замовлено для святкування Дня металурга, який відбувся напередодні виборів до Верховної ради. По Покровську нардепом на них було обрано від Опозиційного блоку мера Руслана Трєбушкіна.

На нинішні святкування Відділ культури і туризму Покровської міськради також замовив два концерти Кричевського вартістю по 400 тис грн. кожен.