Суд оштрафував на 25 тисяч посадовців «Прикарпаттрансгазу», які отримали тисячу доларів за перемогу у тендерах
20.08.2019   //   201 Переглядів

Івано-Франківський міський суд призначив 25,5 тис грн. штрафу двом посадовцям філії «Управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз» АТ «Укртрансгаз», яких у червні 2019 року затримали на хабарі у $1000 за перемогу у тендерах. Про це пише «Курс».

11 червня співробітники СБУ затримали начальника відділу матеріально-технічного постачання філії «Управління магістральних газопроводів» «Прикарпаттрансгаз» Володимира Ілійчука та начальника відділу із закупівель товарів, робіт та послуг «Прикарпаттрансгазу» Юрія Черника.

Посадовці отримали по $500 від представника ТОВ «Ардос Трейд» за перемогу у двох тендерах.

Від «Наших грошей» Мова йде про дві закупівлі конструкційних матеріалів. Під час першого тендеру «Прикарпаттрансгаз» відхилило дешевшу пропозицію ТОВ «Епіцентр К», а «Ардос Трейд» зайняв друге місце і отримав підряд на поставку портландцементу за 155,7 тис грн. Під час другого тендеру на євроруберойд – відхилили «Епіцентр К» та ТОВ «Промбудсхід». «Прикарпаттрансгаз» хотів замовити «Ардос Трейд» євроруберойд за 83 тис грн., але угоду з цим так і не уклав.

Власником та директором ТОВ «Ардос Трейд» є Андрій Сабадаш.

11 червня при отриманні хабаря посадовців «Прикарпаттрансгазу» затримали правоохоронці.

Під час досудового розслідування двоє обвинувачених уклали угоди з прокурорами про визнання винуватості.

Суд затвердив ці угоди та призначив покарання у вигляді штрафу 25,5 тис грн. Юрій Черник заплатить ще 5181 грн. за експертизи, а Володимир Ілійчук – 3611 грн. Також суд скасував ухвалу про відсторонення Черника від посади начальника відділу із закупівель товарів.