Монополіст отримав ще 164 мільйони на їжу та напої для VIP-пасажирів «Борисполя»
19.08.2019   //   396 Переглядів

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 13 серпня за результатами тендеру замовило ПП «ТіДі Лтд» послуги з організації харчування на 164,28 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На строк до кінця 2020 року замовили харчування для 497 тис пасажирів бізнес-залів і 80 тис пасажирів Прем’єр VIP-зали за однаковою ціною в 285 грн. за одного пасажира.

За минулою угодою «Борисполя» з «ТіДі Лтд» від грудня 2016 року перших годували на 179 грн., а других – на 185 грн. Це принаймні в півтора раза дешевше від нинішньої ціни.

До меню входять солодощі, фрукти, кава, чай і соки, закуски, сніданки та обіди, вина, пиво, віскі тощо. Послуги оплачуватимуть протягом 90 банківських днів після надання.

Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 173,00 млн грн.

На етапі прекваліфікації замовник не допустив до аукціону чотирьох із семи учасників ринку. Крім того, одна з допущених компаній домоглась через АМКУ відхилення заявки ще одного учасника, тож до аукціону дійдуть лише двоє – «Тіді Лтд» і ТОВ «Аллюр Лтд». Остання фірма якраз і поскаржилась на третього допущеного учасника – ТОВ «Кофе Бар Плюс» (детальніше читайте в новині «Тендерна колегія АМКУ викинула з тендеру за 173 мільйони барменів, що знають англійську на А1, але не на «Elementary»).

Фірма-переможець «Тіді Лтд» створена у липні 2013 року Оксаною Юраковою – колишньою дружиною Олександра Юракова, екс-депутата Києво-Святошинської райради Київської області (УДАР). У 2005-2008 роках Юраков був радником міністра транспорту, завідував секретаріатом транспортного комітету Верховної Ради.

Невдовзі після заснування, у 2014 році власниками «Тіді Лтд» стали лондонська компанія «City F& P Ltd», Кирило Клименко і Олена Юданова. Невдовзі структуру власності було підкориговано знову, і сьогодні фірма зареєстрована на згадуваного Клименка, Зою Бормотову та Володимира Лещинського, який є бенефіціаром компанії.

У 2015 році «Тіді Лтд» при конкуренції з пов’язаним ТОВ «Укрклінсервіс» виграла підряд за 8,48 млн грн, у 2016 році – за 42,31 млн грн, а у 2017 році – за 64,80 млн грн.

Із 2017 року київський, а до того – маріупольський суперник «Аллюр Лтд» сьогодні зареєстрований на киянина Дениса Антропова. Це син Юрія Антропова, відомого як засновник фермерського господарства «СФГ «Ельдорадо», що зареєстроване у бориспільському районі Київщини, та як кандидат від БПП до Бориспільської райради Київської області на місцевих виборах 2015 року.

Саме за договором з «СФГ «Ельдорадо» від квітня поточного року «Аллюр Лтд» здобув досвід з організації послуг харчування, який і надала на розгляд аеропорту «Бориспіль».