Шкільні туалети за мільйон відремонтує фірма, яку разом з чиновниками підозрювали у розтраті коштів і хотіли ліквідувати
12.08.2019   //   71 Переглядів

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73 Харківської міськради уклала угоду з ТОВ «СК «Буд-Сервіс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,02 млн грн. Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на систему «Прозорро».

Мова йде про капітальний ремонт туалетних приміщень школи. Угоду уклали без проведення аукціону, а ціни на матеріали та роботи виявилися прихованими.

ТОВ «СК «Буд-Сервіс» отримує підряди від харківських бюджетних організацій без проведення відкритих торгів, прямими угодами. Конкурентну боротьбу фірма намагається уникати.

Минулого року це підприємство стало фігурантом кримінального провадження. Мова йшла про ремонти шкіл протягом 2017 року.

Правоохоронці вважали, що «СК Буд-Сервіс» спільно з посадовими особами Управління освіти адміністрації Новобаварського району вчинили із залученням третіх осіб неправомірні дії, які призвели до розтрати у великих розмірах бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт парканів освітніх закладів Новобаварського району.

У період проведення активних дій правоохоронців фірму почали ліквідовувати, але потім все заспокоїлось.

Засновником ТОВ «СК «Буд-Сервіс»  є Тетяна Калмикова, яка раніше була керівником ПП «Флагмар», що отримував підряди від мерії Кернеса на реконструкції майданчиків та парків.

Від «Наших грошей»:

Згідно з даними системи «Прозорро», у 2017-2019 рр. ТОВ «СК «Буд-Сервіс» отримало підрядів на загальну суму 13,30 млн грн.