Подання про призначення нових уповноважених вийшло з АМКУ, пройшло Кабмін і пішло до Президента протягом одного дня
09.08.2019   //   133 Переглядів

Голова АМКУ Юрій Терентьєв запропонував прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, а прем’єр-міністр – президенту, призначити на посади державних уповноважених Комітету Наталію Буроменську та Ольгу Нечитайло – в один і той самий день, 26 липня. Про це свідчать копії документів, які є у розпорядженні «Наших грошей».

Укази президента Володимира Зеленського про призначення Наталії Буроменської та Ольги Нечитайло державними уповноваженими АМКУ були опубліковані 31 липня на сайті глави держави.

Згідно з Законом «Про Антимонопольний комітет», державні уповноважені Комітету призначаються на посади та звільняються з посад президентом України за поданням прем’єр-міністра, яке вноситься на підставі пропозиції Голови АМКУ.

Наприкінці липня Володимир Гройсман пішов у відпустку, що поставило під сумнів внесення ним на розгляд Президенту подання про призначення двох держуповноважених.

З’ясувалось, що таке подання було. В один день, 26 липня, Володимир Гройсман скерував його в офіс Президента. Того ж дня, 26 липня, сам прем’єр отримав пропозиції про призначення Буроменської та Нечитайло від голови Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно із текстом документів, Наталія Буроменська раніше працювала помічником адвоката, адвокатом фірми «Логуш, Борсук, Бронфман та Калишевич», юристом фірми «Арка», консультантом ЗАТ «Український мобільний зв’язок», начальником юрвідділу ТОВ «Центр глобальних повідомлень України», консультантом ПАТ «МТС Україна», начальником договірно-правового відділу ПАТ «ВФ Україна» (детальніше тут).

Ольга Нечитайло представлена вихідцем з АМКУ, де займала посади від провідного спеціаліста відділу координації діяльності територіальних відділень управління кадрового забезпечення та регіональної координації Департаменту кадрового та адміністративно-господарського забезпечення до головного експерта відділу ринків електроенергії Департаменту досліджень і розслідувань ринків ПЕК та ДКГ.

При цьому у документі за підписом Терентьєва з невідомих причин взагалі не згадується, що після звільнення з АМКУ у 2016 році Нечитайло у 2017-2019 роках працювала у грантовій організацїі BRDO під керівництвом Олексія Гончарука, який нині є заступником голови Офісу президента. (детальніше тут).