Комунальники замовили юрпослуги нашвидкоруч створеній фірмі свого замдиректора
30.07.2019   //   110 Переглядів

КП «Запоріжремсервіс» 24 липня уклало угоду з адвокатським об’єднанням  «Астрєя» на послуги з юридичного консультування вартістю 99 тис грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посилання на дані системи «Прозоро».

Замовлено послуги з представлення інтересів замовника в судах, при взаємодії з правоохоронними органами в кримінальних провадженнях, здійснення захисту працівників комунального підприємства в справах про адмінпорушення та кримінальних провадженнях, тощо.

Закупівлю здійснено без конкурсу. А відповідно до рішення Запорізької міськради, на суму від 100 тисячвже мала б проводитися конкурсна допорогова закупівля.

АО «Астрєя» було зареєстроване 19 липня, тобто за п’ять днів до підписання угоди. власниками є Тетяна Пасова та Вікторія Кучерява. Перша є заступником директора КП «Запоріжремсервіс» з загальних питань, а друга – начальником юридичної служби КП «Запоріжремсервіс».

Нагадаємо, для запорізьких комунальних підприємств замовлення консалтингових послуг своїм же працівникам стало звичною практикою. Наприклад, раніше КП «Управління капітального будівництва» замовило за 72 тис грн. надання юридичних послуг адвокату Сергію Мілешку, який очолював на той момент тендерний комітет підприємства.