«Укргазвидобування» модернізує Шебелинський нафтопереробний завод за 60 мільйонів
29.07.2019   //   246 Переглядів

Філія «Управління з переробки газу та газового конденсату» ПАТ «Укргазвидобування» 11 червня за результатами тендеру замовила ТОВ «Нафтогазхім Сервіс» модернізацію Шебелинського ВПГКН за 60,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч на Шебелинському ВПГКН модернізують «під ключ» установку змішування автомобільних бензинів та дизельних палив з встановленням поточних аналізаторів.

На обладнання різних виробників іде 40,74 млн грн. За специфікацією, найдорожчими виявились комплектуючі та софт автоматизованої системи управління технологічним процесом Yokogawa Centum VP за 11,69 млн грн., поточний аналізатор сірки Atom Instrument SLA-100 за 9,66 млн грн. і комірка поточного аналізатора за 1,44 млн грн.

Гарантійний строк на роботи становить три роки, на обладнання, виготовлене не раніше ніж за рік до поставки, – не менше року, а розмір забезпечення виконання договору – 5%.

Ціна угоди на 17% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 72,38 млн грн.

Столичний «Нафтогазхім Сервіс» на чолі з Юрієм Григоренком належить киянину Кирилу Желібо, який колись керував ТОВ «Укрпожснаб» Віталія Онищенка і Ганни Карижської. Усього з 2017 року переможець отримав підрядів переважно в системі «Укргазвидобування» на 106,78 млн грн.

Єдиним конкурентом було київське ТОВ «Емерсон» фірми «Emerson Process Management AG» (Швейцарія), яким керує Віталій Мазур. Раніше співзасновником було російське ТОВ «Емерсон» компанії «Emerson Electric Nederland B.V.» (Нідерланди). Загалом із 2012 року суперник отримав підрядів переважно ПАТ «ДТЕК Західенерго» на 75,20 млн грн.