Радник екс-губернатора розіграв третину мільярда з «Автомагістраллю»
23.07.2019   //   415 Переглядів

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА 12 липня за результатами тендеру повідомило про намір замовити ТОВ «Житомирський автодор» догляд місцевих доріг на 320,76 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Строком до травня 2020 року замовляють утримання 6 942 км місцевих автодоріг.

На тендер з очікуваною вартістю 364,53 млн грн. прийшло п’ять компаній: згаданий «Житомирський автодор», ПП «Автомагістраль», ДочП «Житомирський облавтодор», ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» і ТОВ «Київдорпостачсервіс». Однак замовник допустив до аукціону тільки двох учасників – «Житомирський автодор» та «Автомагістраль».

  • ДочП «Житомирський облавтодор» не надало договір оренди компресорів, акти та останню довідку про вартість виконаних робіт до аналогічного договору, довідку про наявність асфальтобетонного заводу (АБЗ) та атестат виробництва асфальту.
  • «Бахмачгазбудсервіс» не вказав у довідці потужність АБЗ, надав не всі акти і довідки до аналогічного договору та договір оренди із підписом звільненої директорки.
  • «Київдорпостачсервіс» не завірило гарантійні листи від постачальника асфальту і надало акт приймання-передачі техніки з реквізитами іншого договору оренди.

Під час аукціону «Автомагістраль» одразу виставила ціну в 320,76 млн грн., нижчу від очікуваної вартості на 14%, або 44 млн грн., і не знижувала її. Натомість «Житомирський автодор» одним кроком упав у ціні з 363,07 млн грн. до 320,76 млн грн., тобто на ті ж 14%, або 44 млн грн. Таким чином, «Житомирський автодор» виграв торги, обійшовши «Автомагістраль» усього на 5 тис грн. При цьому остання, будучи одним з найбільших дорожніх підрядників в області, чомусь не схотіла знизити ціну на таку маленьку суму.

Зрештою замовник повідомив про намір укласти угоду з «Житомирським автодором».

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума у 87,19 млн грн. піде на асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу Б марки 1 по 2 тис грн./т. Рік тому СКП «Харківзеленбуд» купило його на 8% дешевше – по 1 855 грн./т, що тоді відповідало ринку. Ціни бетону, розчину, бітуму, піску і щебеню дорівнюють нинішнім ринковим.

Засновником і директором «Автомагістралі» з-під Києва є Микола Скоростецький, котрий у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Загалом із 2010 року «Автомагістраль» виграла тендерів принаймні на 5,18 млрд грн.

Створений у 2018 році «Житомирський автодор» Ігоря Овсяннікова очолює Валерій Повар. Він був радником звільненого 24 червня голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича з питань автодоріг, а до того керував ДочП «Житомирський облавтодор». У 2015 році Гундич керував місцевим штабом БПП, а Повар ішов від БПП в Олевську міськраду. На нинішніх виборах до ВРУ самовисуванець Гундич програв Ігорю Герасименку від СН.

Переможець орендує всю техніку в понад десяти компаній та замовляє асфальтобетон у ПрАТ «Житомирське шляхово-будівельне управління №19» і ТДВ «ШБУ 35».

Усього з січня 2019 року «Житомирський автодор» отримав підрядів на 2,06 млн грн.