Помічники Бухарєва програли 42 мільйони дружині екс-члена Нацкомзв’язку на тендері «Укрчастотнагляду»
15.07.2019   //   124 Переглядів

ДП «Український державний центр радіочастот» («УДЦР») Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, 9 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Ромсат» обладнання на 41,94 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До квітня 2020 року поставлять і змонтують на автомобілях Renault Duster замовника чотири комплекти обладнання пеленгування Rohde&Schwarz DDF007 по 10,49 млн грн.

Кожен комплект включає цифровий пеленгатор DDF007 на базі радіоприймача PR-100 замовника, а також активовані програмно-апаратні опції DDF007, автоматичне робоче місце дистанційного керування пеленгатором DDF007, додатковий приймач, антенно-фідерну систему, систему електроживлення, систему опалення і додаткове обладнання (фотокамера, бінокль, GPS-навігатор, далекомір, цифровий тестер, ліхтарик, компас, набір інструментів, флеш-карта, карта пам’яті, зарядний пристрій для акумуляторних батарей).

У договорі не вказано ціни окремих складових комплекту обладнання пеленгування.

Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 44,00 млн грн.

Засновниками «НВО «Ромсат» є Наталія Романишин, ПАТ «ЗНВКІФ «Фінансовий стандарт» і ТОВ «Пропеті Інвест», а кінцевим бенефіціаром – Юлія Лантвойт. Фірму «Пропеті Інвест» заведено на кіпрську «Colisar Enterprises Limited» Юлії Лантвойт. Фонд «Фінансовий стандарт» на 6% належить Юлії Лантвойт, а решта акціонерів невідома.

Чоловіком Юлії Лантвойт є Віктор Мазур, який до 2017 року був членом Нацкомзв’язку. Юлія Лантвойт володіє провайдерами «Ланет», «Гігател», «Макснет» тощо.

Усього з 2014 року «НВО «Ромсат» отримало державних підрядів на 183,40 млн грн.

Нині конкурентами з обладнанням того ж виробника були ТОВ «Інкотел Сістем» Олексія Кисленка і ТОВ «ТриА-нет» Олександра Лубенського та Артема й Олексія Мирних. Раніше до складу засновників входив їхній батько Сергій Мирний.

Артем і Сергій Мирні були помічниками нардепа від ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва, якого президент України Володимир Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки у червні 2019 рогку.

Після Майдану 2014 року в.о. президента Олександр Турчинов призначив Бухарєва першим заступником голови СБУ – начальником головного управління по боротьбі з корупцією і оргзлочинністю центрального апарату СБУ. На цій посаді Бухарєв працював півроку до обрання нардепом. У 2007-2010 роках Бухарєв очолював податкову міліцію, тоді Турчинов був першим віце-прем’єром в уряді лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Бухарєв родом із Сумщини, як і співвласник «ТриА-нету» Олександр Лубенський.