Суд призначив 25 тисяч гривень штрафу чиновнику, який за 70 тисяч допомагав з дозволами на забруднюючі викиди
12.07.2019   //   137 Переглядів

Приморський районний суду міста Одеси призначив 25,5 тис грн. штрафу начальнику відділу погоджень у сфері господарської діяльності Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Олексію Мальцеву, який отримав 67,5 тис грн. неправомірної вигоди. Про це йдеться у вироку суду від 6 червня.

У 2017 році Мальцев повідомив підприємцю, що за вплив на низку чиновників Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА (у тому числі і його Директора), які б підготували та затвердили 9-ть дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на автозаправній станції ТОВ «Стейт оіл», йому потрібно надати 67,5 тис грн. хабара.

Через кілька днів Мальцев двома частинами отримав в автомобілі марки «Ssang Yong» усю обумовлену суму у розмірі 67,5 тис грн., після чого правоохоронці його затримали.

У березні цього року прокурор та Мальцев уклали угоду про визнання винуватості, яку пізніше затвердив суд. В результаті Мальцев отримав штраф у розмірі 25,5 тис грн.

Мальцев продовжує працювати начальником відділу погоджень у сфері господарської діяльності управління охорони природних ресурсів та погоджень у сфері господарської діяльності Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації.