Прихильник Філатова отримає від мерії Філатова 102 мільйони за ремонт вулиці по засекреченим цінам
12.07.2019   //   312 Переглядів

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 2 липня за результатами тендеру замовив ТОВ «СМД-Інвест» реконструкцію вулиці Короленка з будівництвом фонтанів за 101,75 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року мають реконструювати частину вулиці Короленка від проспекту Яворницького до вулиці Челюскіна довжиною близько 200 м.

На перехресті вулиці Короленка та проспекту Яворницького знаходяться зокрема «Гранд Готель Україна» у будинку Хреннікова і Дніпропетровський апеляційний господарський суд. Зокрема там перевлаштують інженерні мережі, збудують залізобетонні конструкції та підстильні шари доріг, два фонтани, облицьовані гранітом сходи і доріжки, доріжки із плитки, зовнішнє освітлення, систему електропостачання і поливальний водопровід, виконають озеленення.

Підсумкова відомість ресурсів і кошториси не були опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На заробітну плату піде 5,19 млн грн., тобто 5% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 1,18 млн грн. Ціна угоди на 0,7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 102,47 млн грн.

Єдиним конкурентом було місцеве ПП «Днепрогорстрой» Миколи Фільченка на чолі з Олександром Цюцюрою, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. У 2014 році Фільченко був довіреною особою кандидата в нардепи від «Батьківщини» Юрія Козлова, а в 2015 році йшов у Чечелівську районну в місті Дніпрі раду від «Блоку Петра Порошенка»

Новомосковський «СМД-Інвест» належить дніпровцю Дмитру Демченку. У 2015 р. він був членом дільничної виборчої комісії від кандидата в мери Дніпра Бориса Філатова.

У 2010 р. зі складу засновників фірми вийшов екс-директор Дніпропетровського облводоканалу Семен Шлаєн. До того ж року він володів ПАТ «Спеціалізоване монтажне управління № 24», яке у 2016 р. виграло тендери «Укртрансгазу» на 237,05 млн грн.

Демченко раніше володів нині ліквідованими ТОВ виробничо-комерційна фірма «Сінтра», ТОВ «Спін Транс», ТОВ «Транспортно-експедиційна компанія «С-Тракс», ТОВ «Євросервіскар». В останній фірмі його партнерами були екс-депутат міськради Дніпра Ігор Білаковський та Сергій Краснопольський, який у 2010 р. йшов у мери Дніпра від «Союзу лівих сил», а в 2015 р. – у Дніпропетровську облраду від партії «Самопоміч».

Загалом із 2009 р. переможець отримав підрядів на 745,20 млн грн.