«Укргазвидобування» на біржі купило в шотландської «прокладки» хімії на 10 мільйонів
08.07.2019   //   148 Переглядів

ПАТ «Укргазвидобування» 27 червня за результатами електронних біржових торгів на ТБ «Українська енергетична біржа» уклало угоду з компанією «Petrochemical Systems L.P.» (Шотландія) про постачання хімії на $397 тис, або 10,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До серпня в Шебелинку на Харківщині поставлять 500 т метил-трет-бутилового ефіру (МТБЕ) невідомого виробництва за попередньою ціною $794, або 20 768 грн. за тонну. Кінцева ціна буде визначатися за формулою: середнє котирування Platt’s European Marketscan «MTBE FOB Rotterdam» за місяць відвантаження + премія $12 за тонну.

Навесні «Укргазвидобування» замовляло в «Euromin S.A.» (Швейцарія) МТБЕ марки А по $678-777, або 18 358-20 456 грн. за тонну. Премія була вдвічі вищою – $24-28 за тонну.

Шотландська «Petrochemical Systems L.P.» зі статутним капіталом 1 тис фунтів стерлінгів створена у листопаді 2016 року. Тоді її учасниками були «Comet Admin Ltd» і «Westcity Admin Ltd». Підписи від усіх цих трьох компаній при реєстрації «Petrochemical» ставила мешканка офшорного Белізу – Tiffany Nicole Brown, на яку також заведено низку інших британських підприємств. Ця ж номінальна власниця є однією із бенефіціарів ТОВ «Компанія з управління активами «Ізі Лайф». На цю фірму з 2011 року записано 80% акцій ПАТ «Черкаський автобус», що раніше належало Петру Порошенку.

Порошенко володів «Черкаським автобусом» через корпорацію «Богдан». У 2009 році він віддав автомобільний напрямок бізнесу своєму давньому другу та партнеру Олегу Свинарчуку, який у 2011 році й переоформив автобусний завод на «Ізі Лайф» та офіційно вивів його зі складу корпорації «Богдан».

Після обрання Порошенка президентом України у 2014 році, Свинарчук змінив прізвище на Гладковський (по матері) і очолив Міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, а згодом вже у статусі першого заступника Секретаря РНБОУ почав контролювати весь оборонно-промисловий комплекс. У свою чергу «Богдан» домовився із білорусами про спільне виробництво вантажівок МАЗ для української армії на іншому заводі у Черкасах. А на «Черкаському автобусі», який частково належить пані Браун з Белізу, збирають автобуси «Атаман» на агрегатній базі «Isuzu».

Детальніше – у статті «Європрокладки «Укргазвидобування» з плямами порошенківців».