Суд скасував приписи ДАБІ про припинення робіт на забудові Бондара біля метро «Кловська»
05.07.2019   //   320 Переглядів

Суд визнав протиправним та скасував припис Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві від 05.03.2019 про зупинення підготовчих та будівельних робіт, що винесений ТОВ «Будівельна компанія Сармат» щодо об’єкта «Будівництво житлового будинку з офісними приміщеннями та вбудованою автостоянкою на вул. Мечникова, 7-Б у Печерському районі міста Києва». Про це свідчить рішення Окружного адмінсуду Києва від 27 червня.

На початку березня столична ДАБІ за результатами перевірки встановила ряд порушень на будівництві по вул. Мечникова, 7-б. А саме: виконавча документація ведеться з порушенням будівельних норм і правил, підрядник не розробив проект виконання робіт, відсутні акти-допуски від організацій, що експлуатують сусідні об’єкти, працівники на об’єкті не забезпечені касками, сигнальними жилетами, шляхи на будівельному майданчику є ковзкими.

На будкомпанію було накладено 69 тис грн штрафу, винесено приписи про зупинення робіт та усунення порушень. Як повідомлялося, на початку квітня «Будівельній компанії Сармат» вдалося зупинити дію припису ДАБІ, а у червні – скасувати його.

Суд дійшов висновку, що ДАБІ зробило помилкові висновки про порушення з боку будкомпанії. Зокрема, суд сказав, що «Сармат» виконував не будівельні роботи, а підготовчі: фірма виконувала укріплення зсувонебезпечного схилу, на якому планується зведення понад 30-поверхової житлової будівлі.

Замовником будівництва є ТОВ «Будінформ» Лариси Деревянко та Віктора Бондаря, народного депутата, співголови депутатської групи «Партія «Відродження».

Нагадаємо, що оренда ділянки ТОВ «Будінформ» закінчується на початку серпня цього року.

Детальніше про забудову на вул. Мечникова, 7-б у Києві, яку фірма проводить, спираючись фактично на прострочені дозволи, читайте у матеріалі «Схема Бондара».