Фірми-партнери розіграли тендер з ремонту колекторів на 11 мільйонів
03.07.2019   //   87 Переглядів

Департамент комунального господарства Харківської міської ради за результатами тендеру 25 червня уклав угоду з ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» щодо проведення будівельних робіт вартістю 10,59 млн грн.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Мова йде про реконструкцію мереж водовідведення – ділянок каналізаційних колекторів Саржиного Яру Д=800 мм та Д=600 мм біля проспекту Науки в Харкові.

ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» записане на Андрія Кухтицького. Він є засновником декількох фірм, у тому числі ТОВ «Альтбуд ЛВ».

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ «ЛП «Спіропласт», засновником якого є  Дмитро Усатенко. Він також є засновником ТОВ «Спіропласт». Ця фірма здає приміщення «Гарантспецбуд ЛТД» – переможцю тендеру Департамента ком господарства Харківської міськради.

За даними Zахіd.net,  в 2017 році Андрія Кухтицького затримали правоохоронці при спробі підкупу працівника львівської прокуратури за $8,4 тис. За ці кошти нібито Кухтицький хотів закрити кримінальну справу про розкрадання бюджетних коштів під час проведення реконструкції у Львові вулиць Котляревського та Нечуя-Левицького, яку в 2016 році провело ТОВ «Гарантспецбуд-Захід» за 44 млн грн.

Від «Наших грошей»

Власником ТОВ «Гарантспецбуд-Захід» Андрій Кухтицький був до березня 2013 року, і фірма тоді була зареєстрована за адресою просп. Чорновола, 67 у Львові – тут раніше знаходились «Гарантспецбуд ЛТД» та відоме у Львові ПП «Гарантспецбуд», яке належало Кухтицькому до липня 2016 року. Сьогодні фірма перенесена у Маріуполь Донецької області, а власником значиться Віктор Костюк з Києва.

ПП «Гарантспецбуд» відоме, насамперед, своїм першим власником, яким був Руслан Кандибор –  очільник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

З судового реєстру відомо, що Кухтицькому в справі про спробу дати хабар в червні 2017 року була встановлена застава в 512 тис грн., яка  була внесена. Нині до нього застосовано запобіжний захід у виді особистого зобов`язання, із забороною виїжджати за межі Львівської області без дозволу суду.

ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» замовлення почало отримувати з березня 2017 року, і на цей час з ним  укладено угод на 71,57 млн грн.