Протеже Терентьєва з другої спроби пройшов конкурс на посаду керівника апарату АМКУ
27.06.2019   //   584 Переглядів

Переможцем конкурсу на зайняття посади керівника апарату Антимонопольного комітету став нинішній виконуючий обов’язки на цій посаді – Юрій Литвин. Про це повідомляється на сайті Нацагентства з питань державної служби.

Друге місце на конкурсі зайняв Руслан Горбатюк – новопризначений начальник Управління розслідування недобросовісної конкуренції АМКУ. У 2018-му отримував заробітну плату у ДК «Укроборонпром» та гонорари у ДАКХ «Артем», ПАТ «Київський завод “Радар”», ПАТ «Науково-виробниче об”єднання “Київський завод автоматики”».

Участь у конкурсі взяли також Денис Христофоров, замдиректора Департаменту боргової політики – начальник відділу стратегії управління державним боргом Міністерства фінансів, та Андрій Богданов – замдиректора з земельних відносин та екології філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування», менеджер Департаменту земельних відносин АТ «Укргазвидобування».

Відмітимо, що з 2017 року Литвин перебував на посаді в.о. керівника апарату усупереч результатам не пройденого ним конкурсу. Литвин розв’язав ситуаційні завдання всього на 0,44 бали, отримавши недопуск від Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Це рішення Комісії він оскаржив у суді, апелюючи до «суттєвих порушень вимог чинного законодавства» при проведенні конкурсу.

Також Литвин, разом зі Світланою Білянською та одногрупником Терентьєва Олексієм Хмельницьким виступили позивачами у судовій справі про визнання недійсними результатів конкурсу, згідно з якими посада мала дістатись Лосєву.

17 квітня цього року Верховний суд поставив крапку у цьому спорі, визнавши результати конкурсу недійсними. А 24 травня Керівник Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв оголосив конкурс на зайняття посади керівника апарату Комітету.

Нагадаємо, окрім крісла виконуючого обов’язки керівника апарату Юрій Литвин займає посаду директора Департаменту розслідувань порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

За підсумками минулого року Литвин задекларував 948,76 тис. грн відпускних та премій. Це – найбільша сума серед керівників департаментів та державних уповноважених АМКУ. Як повідомляли «НГ»,  ріст доходу Литвина в Антимонопольному відомстві у порівнянні з 2017-им роком склав 77%.