У дилера «Богдану» купили шкільних автобусів Гладковського на 39 мільйонів
18.06.2019   //   62 Переглядів

Управління освіти і науки Житомирської ОДА 30 травня за результатами тендеру замовило ТОВ «Бас Мотор» шкільних автобусів на 38,61 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До зими поставлять 20 автобусів Богдан А22412 виробництва ДочП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» на 30 місць по 1,93 млн грн.

У першій половині 2018 року «Бас Мотор» продавав їх дещо дешевше – по 1,88 млн грн.

Гарантійний термін обслуговування товару становить два роки або 100 тис км пробігу.

Переможна пропозиція була всього на 1% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Столичний переможець «Бас Мотор» належить директору Олегу Міщенку. Але торік, за даними «YouControl», ним володіли ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» Рудольфа Арзуманяна, Олени Гури, Оксани Черначук і Лариси Якубовської та ПАТ «ЗНВКІФ «Богдан-Капітал».

Співвласником заводу-виробника «Богдан Моторс» раніше був екс-президент України Петро Порошенко, а нині фірма належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), колишньому першому заступнику секретаря РНБОУ. Саме вона очолила Топ-10 постачальників транспорту України у 2014-2016 роках від «Наших грошей».

Єдиним конкурентом було черкаське ПП «Форсаж» директора Ігоря Орла зі статутним капіталом 0 грн. Воно за очікуваною ціною пропонувало автобуси Ataman D093S2 від АТ «Черкаський автобус», яке раніше теж належало Петру Порошенку. Орел також володіє черкаським ПП «Тракт-Авто-Черкаси» зі Станіславом Чупріним і Кирилом Шморгуном.