«Укравтодорівці» придумали нову фішку для бракування у ручному режимі листів-відгуків про виконані угоди
05.06.2019   //   428 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області вписала у тендерну документацію по закупівлі робіт із будівництва обходу м. Дунаївці на ділянці дороги Т-23-08 очікуваною вартістю 192,30 млн грн вимогу до учасників щодо дати видачі листа-відгука від балансоутримувачів українських доріг. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Листи-відгуки від балансоутримувачів щодо якості виконаних робіт по конкретному договору мають бути датовані у строк не пізніше тижня до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.

Від «Наших грошей»: замовник, можливо, допустився помилки у формулюванні вимоги, адже датою «не пізніше тижня до» може бути і – «шістьма місяцями до».

Втім, зважаючи на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 20 травня поточного року, дорожники мали на увазі період з 13 травня по 20 травня цього року. Це означає, що на отримання відгуку від балансоутримувачів українських доріг у розпорядженні потенційного учасника є всього п’ять робочих днів – і тільки від САДів залежить, чи нададуть вони листа у цей строк, а відтак саме від неформальної волі «укравтодорівців» залежить зможе та чи інша компанія взяти участь у закупівлі. Фактично, дорожники можуть лишити учасника можливості брати участь у тендері банально протермінувавши короткі строки надання відгуку.

Один із учасників ринку, ПП «Полтавабудцентр», уже оскаржив дану вимогу в АМКУ. Рішення регулятора щодо прийняття скарги до розгляду очікується.

Разом з тим, компанія звернула увагу на ще одну вимогу тендерної документації, яку неодноразово оскаржувала як дискримінаційну.

Це вимога щодо допустимої відстані транспортування асфальтобетонних сумішей – не більше трьох годин.

Нагадаємо, у відповідь на пропозицію Антимонопольного комітету, 22 травня поточного року Мінрегіонбуд анонсував затверджені зміни до ДБН, якими буде чітко визначений допустимий час на транспортування асфальтобетонної суміші від моменту випуску до укладання. І це – не більше 3 годин.

САДи різних областей часто використовують «часову вимогу» у питанні транспортування асфальтобетону з метою відсіву «чужих» компаній. Раніше АМКУ зобов’язував замовників прибирати із тендерних документацій дану вимогу, у тому числі при формулюванні «не більше 150 км», «не більше 30 км». Самі ж дорожники прописували «заводську» вимогу і у інших формах, зокрема «не більше 24 км» і «не більше двох годин», «не більше трьох годин».

Питання регламентованості відстані перевезення асфальтобетону уже розглядалось у судовому порядку. 27 лютого Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення АМКУ, яким дискримінаційною визнавалась спірна вимога у форматі «не більше 150 км».

Юлія Костюк, «Наші гроші»