Мільйони Департаменту та підлеглого йому КП три роки ділять пов’язані підприємці
24.05.2019   //   101 Переглядів

31 січня Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради провів тендер на поставку системи відеоконференцзв’язку для шкіл №72 і 143 і гімназії №1, а 25 лютого – на поставку системи відеоконференцзв’язку для шкіл №97, 132 і 134. Про це написав Максим Шевелєв у «БюроUA».

В обох аукціонах участь брали ФОП Денис Васін і ФОП Андрій Шашко. Пропозиція Васіна і в першому, і в другому випадку становила 225 тис грн., Шашко – 234 тис грн. Ні під час першого, ні під час другого аукціону ціну підприємець не скидав. 11 березня за результатами тендерів Департамент уклав два договори на загальну суму 450 тис грн.

Васін виграв сім торгів Департаменту на поставку фототехніки, мікрофонів, мультимедійного обладнання та систем відеоконференцзв’язку на 2,39 млн грн. У трьох тендерах з семи конкуренцію йому становив Андрій Шашко, який не скидав ціну під час аукціонів. Ще в 38 тендерах Департаменту Денис Васін виступав учасником, судячи з усього, просто допомагаючи переможцям. 19 тендерів з 38 Васін розіграв з ТОВ Виробнича фірма «Сервіс». На всіх аукціонах переможцем було визнано ВФ «Сервіс», Васін виграти навіть не намагався.

З 2016 р. Шашко та Департамент гуманітарної політики уклали 5 договорів на суму 1,99 млн грн. Ще один договір (на поставку вогнегасників) на 450 тис грн. підприємець уклав з підлеглим Департаменту КП «Безпечне та інноваційна освіта».

Шашко пов’язаний з ВФ «Сервіс» і ТОВ «Сервіс Протекшн Сістемс» загальними номерами телефону. Власниками ТОВ ВФ «Сервіс» є Вадим Аляб’єв, Геннадій Машинсон і Вадим Ревуненко. «Сервіс Протекшн Сістемс» розіграли між собою 14 тендерів Департаменту, Шашко і ВФ «Сервіс» – 19 тендерів. Ще в одному тендері конкуренцію Шашко і «Сервіс» склав ФОП Віталій Ревуненко – син співвласника ВФ «Сервіс» Вадима Ревуненка.

ВФ «Сервіс» уклало з Департаментом 102 договору на 50,76 млн грн., з підлеглим Департаменту КП «Безпечна і інноваційна освіта» на чолі з Андрієм Калашниковим – 18 договорів на 21,24 млн грн.

У декларації за 2017 р. Калашников вказав, що отримував заробітну плату в у ФОП Денис Васін Денис і ПП Соколенко Віталій Олегович.

У травні 2018 р. Васін брав участь в тендері КП на поставку комп’ютерного обладнання. Другим учасником торгів було ВФ «Сервіс», яке і стало переможцем з пропозицією у 342 тис грн. У вересні Васін разом з «Сервіс» брав участь в тендері КП на поставку комплекту копіювального обладнання, який виграв «Сервіс», запропонувавши  343 тис грн. 25 вересня КП «Безпечне та інноваційна освіта» в особі керівника Калашникова уклало прямий договір з Денисом Васіним на виконання робіт по монтажу локальної мережі на суму 13  тис грн. 12 листопада Васін і «Сервіс» брали участь в торгах КП на поставку комплектів автоматизованого робочого місця. Їх виграв «Сервіс» (585 тис грн.)

Серед документів, які Васін подавав на торги, є довідка про виконання аналогічних договорів, згідно з якою в 2017 р. ФОП поставляв програмне забезпечення Віталію Соколенко та Андрію Шашко.

Серед друзів Дениса Васіна в Фейсбук є і Віталій Соколенко, і Андрій Шашко, і керівник КП «Безпечне та інноваційне освіти» Калашников, і співзасновник компанії-конкурента ВФ «Сервіс» Машинсон. Машинсона і сина другого співзасновника ВФ «Сервіс» Вадима Ревуненка Віталія Ревуненка можна знайти в друзях на Фейсбук і у Андрія Шашко.

Віталій Ревуненко отримав 9 підрядів на 2,40 млн грн. від Департаменту гуманітарної політики. Віталій Ревуненко і керівник КП «Безпечне та інноваційна освіта» Калашников – кращі друзі. Не так давно в Дніпровській міськраді відбулася презентація роботи Ситуаційного центру по його взаємодії зі школами Дніпра. Презентацію проводив Калашников. На захід він приїхав з Віталієм Ревуненком.