Комунальники заплатять мільйон за бухгалтерію свіжествореній фірмі свого екс-головбуха
03.05.2019   //   181 Переглядів

КП «Центр управління інформаційними технологіями» (Запоріжжя) 30 квітня за результатами тендеру уклало угоду  з ТОВ «Сіннум» на надання бухгалтерських послуг вартістю 970 тис. грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані системи «Прозорро»

Фірма має до кінця року забезпечити ведення бухгалтерського та управлінського обліку, аналізу та контролю операцій фінансово-господарської діяльності, формуванню та аналізу усіх видів діяльності підприємства (первинна бухгалтерія, звітність і т. д. і т. п.).

В якості підтвердження досвіду «Сіннум» завантажило попередній договір з КП «ЦУІТ», за яким без конкурсу отримало місячне замовлення на бухгалтерський супровід вартістю 99 тис. грн.

Загалом на цей тендер подалося троє учасників. Окрім переможця пропозиції подали ТОВ «Смартскай»(1,1 млн грн) та ТОВ «Експертно консалтингове бюро» (969,9 тис. грн). Втім, дешевшу пропозицію останнього відхилили через претензії до поданих документів.

ТОВ «Смартскай» належить Максиму Кабацькому. Фірма зареєстрована по вул. Портовій, 16-а. Тут же зареєстроване ТОВ «Сіннум» Олени Бабич. Вона після комбінату «Запоріжсталь» з 2016 року працювала головним бухгалтером КП «Центр управління інформаційними технологіями». Декларацію перед   звільненням з комунального підприємства вона подала 15 березня 2019 року і вже 21 березня було зареєстровано фірму ТОВ «Сіннум». На факт працевлаштування і потенційний конфлікт інтересів між КП «ЦУІТ» і власницею ТОВ «Сіннум» Оленою Бабич вказувало також ТОВ “Експертно консалтингове бюро” в скарзі на свою дискваліфікацію, але ї не задовольнили.

Очолює КП «Центр управління інформаційними технологіями» – Юрій Орєшкін, депутат міськради від “Опозиційного блоку”, який раніше працював начальником управління інфраструктурних систем «Запоріжсталі».