На конкурсі в «тендерний» департамент АМКУ переміг прокурор, який займався екстрадицією іноземців
10.04.2019   //   1114 Переглядів

Антимонопольний комітет оприлюднив результати конкурсу на зайняття вакантних посад у протоколі від 8 квітня.

У тому числі оголошені п’ятеро переможців на посади у Департаменті з питань оскаржень рішень у сфері публічних закупівель АМКУ, для якого у 2018 році Кабінет міністрів дозволив збільшити штат з відповідним збільшенням фінансування. Цей Департамент готує проекти рішень щодо тендерних скарг, які згодом лягають у основу рішень Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

  • Заступником директора Департаменту став Юрій Олександрович Гуцал.

Відомо, що у 2014 році Гуцал працював прокурором Києво-Святошинського району Київської області, у 2015 потрапив у штат прокуратури Київської області, де обіймав різні посади до 2018 року включно. Тут працював начальником відділу міжнародного співробітництва, слідчим з особливо важливих справ,  прокурором відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень та начальником відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності.

Із судового реєстру відомо, що Гуцал у 2016-2017 роках курував справи, що стосувались екстрадиції іноземних громадян з території України на запити іноземних держав.

Протягом 2017-2018 років Гуцал якийсь час працював у прокуратурі Волинської області – був прокурором відділу представництва інтересів громадянина або держава в суді та при виконанні судових рішень.

Дружина Гуцала, Ірина Срібна, також працює у прокуратурі Київської області, щонайменше з 2015 року – займає посаду начальника віділу ведення ЄРДР та інформаційно-аналітичної роботи.

На посади головних спеціалістів тендерного Департаменту перемогли:

  • Думчикова Катерина Сергіївна, яка недавно була студенткою, деякий час отримувала зарплату у двоката Костянтина Діброви;
  • Горський Владислав Анатолійович, торік отримував стипендію у Київський національний торговельно-економічний університет.
  • Карчагін Нікіта Сергійович, задекларував рівно півмільйона готівки, 36 тисяч гривень річної зарплати невідомо від кого і невеличкий будинок з городом у селі Знаменівка Дніпропетровської обл. Три роки тому згадувався як студент юрфаку КНУ ім. Шевченка;
  • Козир Юлія Миколаївна, задекларувала соціальні виплати 10 тис грн. У 2016-2017 роках працювала у Київському ОТВ АМКУ під керівництвом Олексія Хмельницького, який є однокурсником голови АМКУ Юрія Терентьєва.

Протокол з результатами конкурсу підписав в.о. керівника апарату АМКУ Олександр Гладський.