За 118 мільйонів покращать систему очистки викидів ще одного блоку Дарницької ТЕЦ
25.03.2019   //   131 Переглядів

ТОВ «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ) 20 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Запорізький тепло-енерго проект» другу чергу реконструкції системи газоочисних установок за 117,52 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У 2017 році фірма виграла тендер щодо першої черги реконструкції, а саме будівництва установки очистки від пилу димових газів котлоагрегату ст. №7 вартістю 96,89 млн грн.

За нинішньою угодою, цьогоріч збудують установку очистки від пилу димових газів наступного котлоагрегату ст. №7 (вугілля марки АШ, суміші АШ+П та допоміжні газ і мазут). Як і в першій черзі, після встановлення електрофільтру із пневматичною (сухою) системою золовидалення рівень викидів у атмосферу має скласти не більше 30 мг/н. куб.

За підсумковими відомостями ресурсів без доставки і ПДВ, ціни гарячекатаної арматурної сталі, бетонів, розчинів, деревини, піску і щебеню відповідають ринку та іншим тендерам.

Гарантійний строк на об’єкт становить десять років після прийняття, строк гарантійної експлуатації обладнання – не менше двох років. На заробітну плату піде 4,40 млн грн., тобто 4% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 735 тис грн.

Ціна угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 118,26 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Інвентум Україна» Гліба Міненка, Жанни Талац і Віталія Олефіра, яке на позаторішньому тендері відхилили за недоліки документів.

«Запорізький тепло-енерго проект» записано на директорку Євгенію Леонтьєву (Бугрову) і Геннадія Білоуса, чия частка раніше належала Владиславу Скляренку.

У 2011 р. фірмою керував Олег Саєнток – контактна особа припиненого ПАТ «Дослідно-експериментальний механічний завод» («ДЕМЗ»), чиїм акціонером був Андрій Тесленко.

Переможець має спільний номер телефону 0612244207 із ліквідованим ТОВ «Запорізька ливарно-механічна компанія» Олега Саєнтока і Сергія Ротарєва і ТОВ «ДЕМЗ-інжинірінг» Олега Саєнтока, кінцевим бенефіціаром якого значиться той же Андрій Тесленко.

Переможець і «ДЕМЗ-інжиніринг» вигравали тендери щодо будівництва установки десульфуризації димових газів напівсухим методом енергоблоку №2 Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго».

Нагадаємо, «Євро-Реконструкція» через кіпрський офшор «Азоранде Інвестментс Лімітед» належить екс-нардепу від НУНС Анатолію Шкрібляку.