Оточення Продивуса отримає ще 161 мільйон на реконструкцію «Володимирської гірки»
19.03.2019   //   161 Переглядів

КП «Спецжитлофонд» Київської міської ради 12 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Спецавто-Буд» завершення реконструкції та благоустрою парку «Володимирська гірка» за 160,65 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У червні 2017 року ТОВ «Варда Спецбуд Монтаж» виграло підряд «Спецжитлофонду» на реконструкцію та благоустрій парку «Володимирська гірка» за 68,10 млн грн. Роботи мали завершити до червня 2018 року. За даними «Є-Дата», фірмі виплатили 68,00 млн грн.

За нинішньою угодою, «Спецавто-Буд» має завершити роботи до листопада 2019 року.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума у 6,34 млн грн. піде на поліамідний структурний мат Enkamat із невідомими характеристиками по 90 грн./м. У відкритих джерелах ціни його різновидів починаються від 94 грн./кв. м.

Клінкерна бруківка MUHR PK 06 Hellbraun-bunt 200х100х52 мм на 3,92 млн грн. купили по 26,84 грн./шт. Ринкові ціни на рівні: вид Muhr Klinker 06 Hellbraun-bunt продають по 25,10 грн./шт., а вид Muhr Klinker 06 Hellbraun-bunt spezial – по 26,79 грн./шт.

Фонтанна конструкція типу Fontaine Ring Dy 7000 Ду 80 обійдеться у 227 тис грн., а набір гранітних елементів для оздоблення фонтану – в 1,59 млн грн. Декоративні одноріжкові ліхтарі з художнім литвом коштують по 36 тис грн./шт., а п’ятиріжкові – по 70 тис грн.

Крім того, ціни бетонів, піску, цегли і опалубки відповідають ринку та іншим тендерам.

Ціна угоди на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 161,16 млн грн.

Єдиним конкурентом було столичне ТОВ «Авеню-Буд» херсонця Владислава М’ячикова зі статутним капіталом 10 тис грн., створене в 2017 році. За даними системи «YouControl», раніше засновниками були кияни Олена Козак та Артем Молчанов. «Авеню-Буд» орендує техніку в київського ТОВ «Ромстрой МЧС» Катерини Кузьми, яким керує Роман Кузьма.

У 2018 році суперник отримав єдиний підряд щодо капітального ремонту будівель Медичного реабілітаційного центру «Пуща – Водиця» МВС України за 61,97 млн грн.

Нагадаємо, «Спецавто-Буд» у 2018 році виграв тендер на будівництво пішохідно-велосипедного містка між парками «Хрещатий» і «Володимирська гірка» за 255,57 млн грн. (детальніше – у новині «Місток від Володимирської гірки до Арки Дружби народів коштуватиме як п’ять дитсадків чи все майно «Київенерго»). Раніше на будівництві моста в Івано-Франківську він був субпідрядником ТОВ «Мостобудівельний загін №112», пов’язаного з оточенням екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса.

Нині засновником переможця є киянин Роман Брижак, а директором – Сергій Дубенко, раніше цією фірмою володіла прописана разом із Брижаком Галина Юзефович.

У 2010 році Сергій Дубенко керував ТОВ «Архітектурно-будівельний альянс», яким тоді володіли Алла Блоха та колишній народний депутат від Партії регіонів та екс-очільник КМДА Володимир Макеєнко. Зараз Макеєнко разом із кіпріотами володіє телеканалом «Прямий» («Тоніс»), який пов’язують із оточенням президента України Петра Порошенка.

Також Дубенко до серпня 2018 року керував партією «Сила народу», доки її не було переоформлено в Харкові під назвою «Наші», а її директором у держреєстрі не став Дмитро Заборін. Лідером партії «Наші» є нардеп Євгеній Мураєв, юридично колишній власник телеканалу «NewsOne» і нинішній власник новоствореного телеканалу «Наш».

Компанія зі статутним капіталом 7 тис грн. орендує більшість техніки у свого власника.

Брижак також володіє ТОВ «Техно Стиль Груп» одноосібно та ТОВ «Транс БР» і ТОВ «Міжрегіональна будівельна компанія «Альянс» разом із киянкою Світланою Крук.