Бізнес-партнер мера виграв тендер комунальників і відразу по обкатаній схемі підняв ціну допугодою
18.03.2019   //   132 Переглядів

КП «Електротранс» 14 лютого за результатами торгів уклало угоду з ТОВ «Титан-Кіровоград» на постачання дизпалива на суму 876 тис грн.

Про це написав Павло Лісниченко в «Без купюр» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Було укладено угоду на постачання 38 т дизельного ДП-З-Євро5-ВО по ціні 22,99 грн/л. Єдиний конкурент переможця на тендері –  ТОВ «Вог Кард» готовий був продавати транспортникам паливо по 24,23 грн./л.

Вже за чотири  дні, у понеділок 18-го лютого, між «Титан-Кіровоград» та комунальниками було підписано  додаткову угоду, якою ціну літра дизеля збільшено на 6% – до 24,46 грн. Ця нова ціна була вищою за пропозицію тендерного конкурента «Титан-Кіровоград».

Через зростання ціни загальний обсяг дизеля для комунальників зменшився майже на 1,8 т.

Це не перший випадок подібної «конкурентної боротьби» з боку ТОВ «Титан-Кіровоград». Для прикладу, минулого року за результатами проведеного аукціону підприємство погодилось поставити «Електротрансу» 31,5т дизпалива ДП-Л-Євро5-ВО за ціною 28,9 грн/л. Відповідний договір підписали 5 листопада, а вже 6-го листопада уклали додаткову угоду, якою ціну підвищено до 31,7 грн/л. Відповідно до цієї домовленості комунальникам недопоставили 2,6т пального.

(Тоді на торгах дешевша пропозиція ТОВ «Енерготехзбут лтд» була відхилена – «НГ»).

Ще одну угоду на постачання 33,5 т дизеля комунальники підписали з «Титан-Кіровоград» 12 жовтня 2018 року. І в цей же день уклали додаткову угоду, якою ціна зросла з аукціонної 29,5 грн/л до реальної 31,6 грн/л, а підприємство недоотримало 2226 літрів пального.  Фірма була єдиним учасником аукціону.

Власником та керівником ТОВ «Титан-Кіровоград» значиться підприємець з пропискою в селі Суботці Кіровоградської області Микола Грицай, який відомий в регіоні як власник не однієї паливної фірми та бізнес-партнер міського голови Кропивницького Андрія Райковича. Вищеназвані особи спільно володіють ТОВ «Титан-плюс», яке попри різну з ТОВ «Титан-Кіровоград» адресу реєстрації все ж має спільний контактний номер телефону – (098) 00-00-881. Цим же номером користується й ТОВ «УНК» Райковича та Грицая, а також ТОВ «Укрнафатком», бенефіціаром якої є лише Микола Грицай. Що ж до міського голови, то із засновників цього підприємства він вийшов у лютому 2017 року.

Від «Наших грошей»

За даними «Прозорро», «Титан-Кіровоград» з 2017 року отримав замовлень від установ та організацій Кіровоградської області на 90,29 млн грн.