АМКУ знайшов змову на закупівлях комп’ютерів для Нової української школи
15.03.2019   //   85 Переглядів

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольний комітет України виявив змову між ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укртранском» та ФОП Рогоза Валентин Володимирович на поставках навчального та комп’ютерного обладнання за програмою Нової української школи.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» за посиланням на повідомлення АМКУ.

Всього було виявлено 24 замовника в Харківській області (переважна більшість — це відділи освіти районних державних адміністрацій), на тендерах яких були антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

За 2018-2019 роки ТОВ «Науково-виробнича компанія Укртранском» та ФОП Рогоза Валентин Володимирович конкурували у Харківській області між собою на 19 тендерах.

Всього ФОП Рогоза Валентин Володимирович брав участь у 84 тендерах у Харківській області. З цим ФОПом уклали 5 договорів на загальну суму 792 тис грн. Підприємець зареєстрований в місті Києві.

ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укртранском» брало участь у 87 тендерах у Харківській області. З цією компанією уклали 61 договір на загальну суму 33,3 млн. грн.

Компанія також до недавнього часу була зареєстрована у Києві, але зараз вже перереєструвалася у Харкові. Власниками компанії є мешканець Тернопіля Юрій Марцінишин, мешканка Тернопільської області Оксана Хариш та офшор «Комфорт Лімітед» з Сейшельських островів. Керівником компанії є Кайумба Ноласкес Манде.

Наразі територіальне відділення розглядає справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.