Американці за 20 мільйонів оцінять запаси вуглеводнів «Укргазвидобування»
28.02.2019   //   273 Переглядів

АТ «Укргазвидобування» 26 лютого за результатами тендеру уклало угоду з компанією «DeGolyer and MacNaughton Corp.» (США) про оцінку своїх запасів вуглеводнів за 20,25 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають виконати незалежну оцінку резервів вуглеводнів 157 родовищ та 49 перспективних площ «Укргазвидобування» з розподілом за пріоритетністю подальшого освоєння, а також газу ущільнених колекторів, станом на 1 січня з актуалізацією на 1 липня. Звіт за результатами цієї оцінки міститиме зокрема стислий коментар щодо стану розробки та матеріальних ризиків, пов’язаних із подальшою експлуатацією родовищ.

Передбачено забезпечення виконання договору в формі застави, банківської гарантії або резервного акредитиву в розмірі 5%, післяплату протягом місяця і систему штрафів.

Ціна угоди на 60% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 49,25 млн грн.

Конкурентами були фірми «Sproule International Limited» (Канада) і «Miller and Lents, Ltd.» (США), які активно торгувалися з переможцем, що й призвело до значної економії.

Створена у 1936 році американська фірма «DeGolyer and MacNaughton Corp.» («Demac») належить голові ради директорів Джону Уолесу (13%), президенту Чарльзу Бойєтту (12%) і кільком десятками міноритарних акціонерів – віце-президентів. Контактною особою фірми у «Прозорро» вказаний московський менеджер із розвитку бізнесу Альмір Бачин.