Підрозділ Украероруху купив автівок Toyota на 2,5 мільйона
20.01.2019   //   75 Переглядів

ДП РСП «Київцентраеро» Украероруху 26 грудня та 15 січня за результатами тендерів замовив ТОВ «ВіДі автострада» легкових автомобілів загальною вартістю 2,35 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить два автомобіля Toyota Camry у комплектації Comfort за 1,49 млн грн. (по 747 тис грн.). Кожен автомобіль матиме круїз-контроль, камеру заднього виду, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7’’ та 6 динаміків, 6 подушок безпеки.

У автосалонах автівки Toyota Camry Comfort продають за акційною ціною 754 тис грн.

На торгах конкурентами переможця були ТОВ «Гранд Мотор» екс-нардепа Михайла Гвоздьова та ТОВ «Автосаміт на Столичному» Таріела Васадзе. Їх пропозиції були вищими: 1,58 млн грн. та 1,59 млн грн. відповідно. Очікувана вартість склала 1,60 млн грн.

За результатами другого тендеру ТОВ «ВіДі автострада» з групи Віталія Джуринського поставить дві автівки Toyota Corolla 1.33 City за 864 тис грн. (по 432 тис грн.). Кожен автомобіль матиме кондиціонер, аудіо систему, мультифункціональне кермо.

На ринку Toyota Corolla у комплектації City продають за 436 тис грн.

На цих торгах конкурентом ТОВ «ВіДі автострада» було ТОВ «Автосаміт на Столичному», яке запропонувало вищу ціну – 896 тис грн.

Меншу від переможця ціну запропонувало ТОВ «Гранд Мотор», але цього разу його пропозиція була відхилена, оскільки фірма не надала інформаційну довідку з Єдиного реєстру осіб, які вчинили корупційні порушення.