Суд призначив 5 років в’язниці чиновниці, яка за 40 тисяч погодилась здати дитсадок під пейнтбол
18.01.2019   //   122 Переглядів

Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області засудив до 5 років позбавлення волі заступницю глави адміністрації Дніпровського району Кам’янської міськради Ірину Куліш, яка вимагала від підприємця 40 тис грн. за надання в оренду приміщення колишнього дитсадка разом із землею. Про це написав Тимофій Нагорняк у «Інформаторі».

У 2016 році підприємець Олександр Горожанкін звернувся до чиновниці з проханням надати йому в оренду приміщення колишнього дитячого садка разом із земельною ділянкою для організації гри в пейнтбол. Чиновниця повідомила підприємцю, що він може отримати в оренду нерухомість, але після того як дасть їй 40 тис грн.

Підприємець погодився, але після цього звернувся в правоохоронні органи.

З’ясувалося, що з технічних причин в оренду можна було оформити тільки частину приміщення, але чиновниця повідомила, що дасть дозвіл на користування всіма приміщеннями, які не перебувають в оренді у інших суб’єктів господарювання.

Чиновниця домовилася, що буде отримувати неправомірну вигоду частинами. Спочатку 20 тис грн., а решту їй будуть платити по 5 тис грн. щомісяця.

Після передачі першої частини хабара у розмірі 20 тис грн. чиновницю затримали.

Куліш свою вину вона не визнала. Вона стверджувала, що хабара не вимагала і не отримувала.

Водночас, суд визнав всі докази допустимими і не встановив факту провокування на дачу хабара. В результаті суддя Дніпровського районного суду Євген Багбая визнав чиновницю винною за ч.3 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Суд засудив чиновницю до п’яти років позбавлення волі, заборонив обіймати певні посади протягом трьох років і конфіскував все майно, яке належить Ірині Куліш.

Згідно з декларацією за 2017 рік, чиновниця користується чужою квартирою в Кам’янському, двома земельними ділянками по 500 кв м у Шульгівці, які знаходяться у власності садового товариства «Машинобудівник», недобудованим дачним будиночком, який теж є власністю «Машинобудівника». Автомобіль Daewoo LANOS 2008 року випуску теж належать третій особі. У 2016 році чиновниця задекларувала подарунок від газети «Подія сьогодні» вартістю 15 тис грн. (в негрошовій формі).

Від «Наших грошей»:

Згідно з даними Судового реєстру та сайту Кам’янської міськради, Ірина Куліш продовжує займати помаду заступника голови адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради.