«Енергоатом» купив автівки Toyota Camry за 2,5 мільйона
17.01.2019   //   116 Переглядів

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» 28 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Кит-Т» для ВП «Управління справами» легкових автомобілів на загальну суму 2,25 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить три автомобіля Toyota Camry у комплектації Comfort по 751 тис грн. Кожен автомобіль матиме круїз-контроль, камеру заднього виду, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7’’ та 6 динаміків, 6 подушок безпеки, обігрів лобового скла.

У автосалонах автівки Toyota Camry Comfort продають за акційною ціною 754 тис грн.

На торгах конкурентами «Кит-Т» були ТОВ «Автосаміт на Столичному» Таріела Васадзе, ТОВ «ВіДі автострада» Віталія Джуринського та ТОВ «Гранд Мотор» екс-нардепа Михайла Гвоздьова. Їх пропозиції були вищими – 2,254, млн грн. 2,51 млн грн. та 2,53 млн грн. відповідно. Очікувана ціна склала 2,55 млн грн. Тобто переможець зменшив ціну на 12%.

Офіційний дилер Toyota в Україні ТОВ «Кит-Т» з Миколаєва належить Геннадію Крашеніннікову та Андрію Туріці, який керує підприємством.

Відокремлений підрозділ «Управління справами» займається  побутово-господарським, матеріально-технічним і сервісним забезпеченням персоналу Дирекції ДП НАЕК «Енергоатом» та його відокремлених підрозділів, розташованих у місті Києві.