АМКУ забанив фірму депутата за змову на торгах з ремонту гуртожитку за 7 мільйонів
30.11.2018   //   294 Переглядів

Харківське обласне тервідділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Будівельна компанія «Харківбудмонтаж» та ТОВ «Гранд-Інжиніринг» за змову на тендері щодо реконструкції приміщення по в’їзду Достоєвського, 32 під комунальний гуртожиток вартістю 7,33 млн грн. Про це повідомив «Харківський антикорупційний центр».

На обидві фірми накладено штраф, 27 листопада 2018 р. їх внесено в «чорний список» АМКУ. Внесення в «чорний список» не дає можливості фірмам брати участь в конкурентних публічних закупівлях протягом наступних 3 років, якщо цю заборону вони не оскаржать в суді.

ХАЦ нагадав, що КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» 25 травня 2015 року уклало угоду з ТОВ «БК «Харківбудмонтаж» щодо реконструкції приміщень по в’їзду Достоєвського, 32 у Харкові під комунальний гуртожиток вартістю 7,33 млн грн.

Реконструкцію мали завершити до кінця 2016 року. Було передбачено будівництво зовнішніх мереж водопостачання, каналізації, опалення та газопостачання, а також загальнобудівельні та оздоблювальні роботи, благоустрій прилеглої території.

На момент проведення торгів власником «БК «Харківбудмонтаж» був Богдан Долина, який був та є керівником комунального підприємства «Харківспецбуд» та депутатом Харківської міськради від партії «Відродження».

Керівником ТОВ «БК «Харківбудмонтаж» на той момент був брат Богдана Долини – Костянтин Долина. Раніше Богдан Долина був і керівником цієї фірми. Зараз власником ТОВ «БК «Харківбудмонтаж» є Євген Вітязєв, а керівником – Арсеній Пшеничних.

Власником та керівником ТОВ «Гранд-Інжиніринг» був та є Роман Саричев. «Гранд-Інжиніринг» було єдиним конкурентом на тендері, з пропозицією 7,36 млн грн.

Керівником замовника реконструкції гуртожитку, КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», був та є депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Семен Сирота.

Від «Наших грошей»:

Згідно з даними «Прозорро», у 2017-2018 рр. ТОВ «Будівельна компанія «Харківбудмонтаж» отримала дрібних замовлень на загальну суму 2,70 млн грн., а ТОВ «Гранд-Інжиніринг» у 2016 замовили єдиний підряд на 1,38 млн грн.