АМКУ заборонив лікарні «заточувати» закупівлю ангіографу за 14 мільйонів під китайців
28.11.2018   //   512 Переглядів

Адміністративна колегія АМКУ з розгляду тендерних скарг зобов’язала «Третю черкаську міську лікарню швидкої медичної допомоги» розширити коло потенційних постачальників рентгеноскопічної системи очікуваною вартістю 14 млн грн через внесення змін до тендерної документації. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Черкаська міська лікарня швидкої допомоги оголосила відкриті торги на придбання ангіографу у жовтні. Попередньо лікарі планують отримати обладнання до 20 грудня поточного року.

Закуповувана рентгеноскопічна система призначена для забезпечення рентгеноскопії і спот-плівкових зображень пацієнта під час діагностичних, хірургічних та інтервенційних процедур.

На початку листопада один із учасників ринку, ТОВ «УМТ+», зауважив, що тендерна документація замовника містить дискримінаційні вимоги.

Фірма виявила, що сукупність вимог до технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі прописана під ангіографічну систему CGO 2100 виробництва китайської компанії «Bejing Wandong Medical Technology Co».

У ході розгляду Колегією зазначеного питання замовник не зміг документально підтвердити наявність бодай двох виробників, продукція яких відповідала б технічним характеристикам, виписаним в одному із додатків Документації.

Таким чином, регулятор зобов’язав Третю Черкаську міську лікарню швидкої медичної допомоги внести відповідні зміни до тендерної документації.

Це друга спроба лікарні замовити ангіограф. Раніше із двох учасників замовник допустив до аукціону одного – ТОВ «Сінекс». Ця компанія пропонувала обладнання від згадуваного китайського виробника.

Головним лікарем КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» є депутат Черкаської облради від «Батьківщини» Олександр Федорук.