Козинський узяв ще 122 мільйони на реконструкцію стадіону «Спартак» у Кривому Розі
10.11.2018   //   437 Переглядів

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 5 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «Рубікон-Моноліт» реконструкцію стадіону в Кривому Розі за 122,34 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2019 року мають реконструювати стадіон «Спартак» на території КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» Криворізької міськради по вул. Зарічній, 3.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, вибірково перевірені ціни загалом відповідають ринку. Найбільша сума у 8,73 млн грн. піде на 3 685 кв. м кольорового монолітного полікарбонату Polygal 12 мм по 2 371 грн./кв. м. У відкритих джерелах його можна знайти в гуртовому продажу від 15 листів на 2% дорожче – по 2 415 грн./кв. м.

Штучне трав’яне покриття Polytan Liga Turf обійдеться у 442 грн./кв. м. Гарячекатана арматурна сталь коштує 16 тис грн./т, природний рядовий пісок – 150 грн./куб. м.

На заробітну плату піде 7,86 млн грн., тобто 6% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 3% – 3,43 млн грн. Ціна угоди на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 122,61 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Будмакс-Компані» Тетяні Бойко і Лідії Монастирній, ТОВ «СКС Інжиніринг» Наталії Дудник і Ганни Докучаєвої та ТОВ «Інтерпен-Д» Бориса Ключникова і Тамари Маловій , причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Засновниками дніпровського «Рубікон-моноліту» є Григорій Козинський, Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук. Раніше засновником також був Роман Бенко.

Козинський виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпрі.

Бенко очолює відділ контролю та державного нагляду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області.

У жовтні 2017 року «Рубікон-Моноліт» виграв перші торги щодо цього стадіону на 28,22 млн грн., а згодом той договір розірвали через зміну обставин з оплатою 11,67 млн грн.